Bloodstock Open Air (UK) ogłosił kolejne zespoły. Kto zagra na festiwalu w 2023 roku?

Bloodstock Open Air jest jednym z największych metalowych wydarzeń na Wyspach Brytyjskich. Festiwal ogłosił właśnie kolejne zespoły, które zobaczymy w 2023 roku.

Bloodstock Open Air swoja działalność rozpoczął jako lokalny, klubowy event w 2001 roku. Wtedy koncerty odbywały się w Assamble Room w Derby. Od tego czasu urósł do rangi średniego wielkością muzycznego festiwalu, odbywającego się co roku w Catton Park w Derbyshire. Renoma Bloodstocku pozwoliła zagościć na stałe w kalendarzach fanów ciężkich brzmień.

Bloodstock Open Air (UK) ogłosił kolejne zespoły

Aktualnie festiwal dysponuje pięcioma scenami:

  • Ronnie James Dio Stage (scena główna)
  • Sophie Lancaster Stage (scena ku pamięci Sophie Lancaster, która zginęła jako ofiara przemocy na tle nienawiści)
  • New Blood Stage (scena, na której wystąpią laureaci konkursu Metal 2 the Masses)
  • Jagermaister Stage (scena sponsora) i VIP Bar Stage (dostępna dla festiwalowiczów z karnetem VIP)

Fani muzyki mogli bawić się przy zespołach z całego świata. Nie zabrakło takich Legend jak: Judas Priest, Slayer, Mercyful Fate, Saxon czy Kreator. W tym roku jako headliner miał swój specjalny show nasz rodzimy Behemoth.

Bloodstock Open Air (UK). Data, miejsce, bilety

Bloodstock Open Air Festival cieszy się coraz większą popularnością wśród Polaków mieszkających na Wyspach. Kolejna edycja festiwalu odbędzie się 10 – 13 go sierpnia 2023 w Catton Hall (Derbyshire). Organizatorzy ogłosili już większość gwiazd, choć pewnie nie obędzie się bez niespodzianek.

Na głównej scenie pojawią się min: Megadeth, Anthrax, Killswitch Engage, Sepultura czy In Flames. Nie zabraknie polskiego akcentu w postaci ekipy z Decapitated. Będziemy mogli zobaczyć również Unto Others (ktore supportuje Behemoth na ich trasie z Arch Enemy), Zeal and Ardor, Whitechapel czy Trollfest.

Festiwal ma pełne zaplecze sanitarne i gastronomiczne oraz pole namiotowe gdzie można rozbić namiot. Na terenie festiwalu znajdują się również salon tatuażu, galeria RAM (gdzie można było podziwiać prace wybitnych artystów czy fotografów koncertowych. Warto dodać ten festiwal do swojej listy wakacyjnej. Jest to też dobra opcja na rodzinny wyjazd. Bloodstock Open Air jest przyjaznym festiwalem, na który chętnie się wraca.

Bilety są dostępne na stronie Wydarzenia. Większość opcji VIP jest już dawno wyprzedana. Organizator informuje również, że karnety Early Birds są także na wyczerpaniu.

Pełną listę ogłoszonych do tej pory zespołów oraz informacje i ceny biletów znajdziecie na stronie: https://www.bloodstock.uk.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *