Blues Pills w Krakowie: Gościem specjalnym koncertu będzie Swayzee

Lipcowy występ Blues Pills poprzedzi set ekscentrycznej, rock’n’rollowej grupy z Warszawy. 

Szwedzki zespół zagra w krakowskiej hali Kamienna 12 już 8 lipca, a jego gościem będzie Swayzee – młody i nieokrzesany skład z debiutanckim albumem „Greatest Hits” na koncie. 

Uważam, że jeśli ktoś płaci za oglądanie ciebie na scenie, to jesteś tej osobie winien pełen spektakl zaspokajający wszystkie zmysły. Ludzie chodzą na koncerty z różnych powodów, ale mnie samo słuchanie muzyki nie kręci…Rockowy występ powinien porażać wizualnie i muzycznie do tego stopnia, żeby otworzyć dla ludzi portal do innego wymiaru.

Z taką wypowiedzią lidera Swayzee dla Soundrive.pl zostawiamy Was aż do koncertu, gdzie sami przekonacie się, co miał na myśli… 

Bilety na koncert są dostępne w przedsprzedaży na: Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie)

BLUES PILLS (Szwecja) blues rock, rock psychodeliczny:

Nikt tak pięknie w ostatniej dekadzie nie odrestaurował rockowej i blues-rockowej tradycji, jak szwedzki kwartet Blues Pills. Powstały w 2011 zespół z charyzmatyczną Elin Larsson na wokalu osiągnął przy okazji spory sukces komercyjny.

Jako że najtrudniej być prorokiem we własnym kraju, kapela z Örebro największe uznanie zdobyła nie w ojczyźnie, lecz w Niemczech. Każda z płyt Blues Pills znalazła się tam w pierwszej piątce notowania, a dwójka, „Lady In Gold” z roku 2016, wylądowała na jego szczycie. Elin, jej druh i współpracownik od początku, czyli Zach Anderson oraz perkusista André Kvarnström i basista Kristoffer Schander, kapitalnie mieszają wpływy Jimiego Hendrixa, Led Zeppelin, Cream, Fleetwood Mac, Jamesa Browna, Jefferson Airplane. Jednak siłą największą Blues Pills są koncerty, na których show kradnie elektryzująca zarówno głosem, jak i kreacjami Elin, o czym niejednokrotnie mieli okazję przekonać się polscy fani. 

 FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM 

SWAYZEE (Polska) rock’n’roll, glam rock: 

Swayzee to punk, glam i rock’n’roll. Gołe klaty, dzikie harce i melodie, które będą za wami chodzić jeszcze długo po zakończeniu koncertu. Warto sprawdzić wcześniej ich debiutancką płytę „Greatest Hits” – koncerty są jeszcze lepsze, ale dzięki temu będziecie mogli śpiewać refreny.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

Zagrają:
BLUES PILLS (Szwecja) blues rock, rock psychodeliczny
+
Swayzee (Polska) rock’n’roll, glam rock:


Kiedy: 8 lipca (piątek) 2022
Gdzie: Kraków @ Kamienna12 (Hype Park), ul. Kamienna 12
Bilety: 99/109 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions 

Bilety dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT druki kolekcjonerskie)
– SKLEP eBILET


Zaprasza
Knock Out Productions 
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *