Bokassa i Planet Of Zeus wystąpią w Polsce już we wrześniu

Przesunięta trasa zespołów została rozszerzona o koncert we Wrocławiu!

Norweskie Bokassa przedstawił światu Lars Ulrich (Metallica). Grupa wzięła udział w europejskiej trasie u boku thrash metalowej legendy i przekonała jej fanów, że perkusista słusznie wybrał support. Równie pozytywną opinię Bokassa uzyskali w szeregach austriackiej wytwórni Napalm Records, która szybko zaproponowała grupie kontrakt.

Jeśli nie znacie jeszcze twórczości Planet Of Zeus, to czas nadrobić zaległości. Greccy muzycy po prostu miażdżą swoimi głębokimi i pełnymi groove’u riffami! Pokochacie ich za surowość oraz szczerość brzmienia, które doskonale słychać na płytach, a także na żywo.

Na wspólny koncert Bokassa oraz Planet Of Zeus zapraszamy 10 września 2022 roku do wrocławskiego klubu Akademia.

Przedsprzedaż pierwszej puli biletów (89 zł) rozpocznie się tutaj już 10 lutego o 11:00 (druki kolekcjonerskie) Uwaga! Pula jest ograniczona!

BOKASSA (Norwegia) stoner, hardcore, punk:

Olav Dowkes (wokal, perkusja), Jørn Kaarstad (wokal, gitara, banjo) i Bard Linga (wokal, gitara basowa) połączyli we wspaniałą całość ogniste, punkowo-hardcore’owe granie z stonerowym drive’em, lekko owiniętym narkotyczną mgiełką. Od metalu Bokassa także nie stroni. Wszechstronność, znakomite melodie i konkretny warsztat dały Norwegom nominację do odpowiednika Grammy w ich ojczyźnie i to już po debiutanckiej płycie „Divide & Conquer” (2017). W 2021 roku pojawił się pierwszy owoc współpracy z Napalm Records, a trzeci w ogóle, album „Molotov Rocktail”.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

PLANET OF ZEUS (Grecja) stoner, doom, heavy rock:

„Heavy riffs, gritty melodies and foot stomping grooves” – opisuje swoją muzykę, powstała w 2000 w Atenach załoga Planet Of Zeus. Muzycy kwartetu są dość skromni, sądząc po tym, jak piszą o zespole. Dużo grali w Grecji, nawet na domówkach, by potem wyruszyć w Europę i podbić serca fanów. W ich brzmieniu znajdziecie i Kyuss, i Monster Magnet, i Black Sabbath, i QOTSA, ale też RATM, czy MC5. W 2019 roku premierę miał absolutnie fantastyczny album „Faith in Physics”. Posłuchajcie go, bo warto.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

Wystąpią:
BOKASSA (Norwegia) stoner, hardcore, punk
PLANET OF ZEUS (Grecja) stoner, doom, heavy rock


Kiedy: 10 września (środa) 2022
Gdzie: Wrocław @ Akademia, ul. Grunwaldzka 67
Bilety: 89/99 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

I pula biletów na koncert będzie dostępna już od 10 lutego (11:00) na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)


Zaprasza
Knock Out Productions
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *