Bokassa, Planet Of Zeus i Skøv wystąpią we Wrocławiu już w tę sobotę

Punk, stoner, hardcore i metal na jednym koncercie – czy można chcieć więcej?

Wrocławski przystanek wspólnej trasy Bokassa oraz Planet Of Zeus, w towarzystwie Skøv, już za kilka dni. Przypominamy, że bilety w cenie przedsprzedażowej śmigają jeszcze w Knock Out Music Store i czekają na swoich właścicieli tutaj (druki kolekcjonerskie)

Do zobaczenia pod sceną klubu Akademia. Czekamy na Was w tę sobotę, od 18:00!

CZASÓWKA:
19:00-19:20 – Skøv
19:40-20:40 – BOKASSA
21:00-… – PLANET OF ZEUS

BOKASSA (Norwegia) stoner, hardcore, punk:

Olav Dowkes (wokal, perkusja), Jørn Kaarstad (wokal, gitara, banjo) i Bard Linga (wokal, gitara basowa) połączyli we wspaniałą całość ogniste, punkowo-hardcore’owe granie z stonerowym drive’em, lekko owiniętym narkotyczną mgiełką. Od metalu Bokassa także nie stroni. Wszechstronność, znakomite melodie i konkretny warsztat dały Norwegom nominację do odpowiednika Grammy w ich ojczyźnie i to już po debiutanckiej płycie „Divide & Conquer” (2017). W 2021 roku pojawił się pierwszy owoc współpracy z Napalm Records, a trzeci w ogóle, album „Molotov Rocktail”.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

PLANET OF ZEUS (Grecja) stoner, doom, heavy rock:

„Heavy riffs, gritty melodies and foot stomping grooves” – opisuje swoją muzykę, powstała w 2000 w Atenach załoga Planet Of Zeus. Muzycy kwartetu są dość skromni, sądząc po tym, jak piszą o zespole. Dużo grali w Grecji, nawet na domówkach, by potem wyruszyć w Europę i podbić serca fanów. W ich brzmieniu znajdziecie i Kyuss, i Monster Magnet, i Black Sabbath, i QOTSA, ale też RATM, czy MC5. W 2019 roku premierę miał absolutnie fantastyczny album „Faith in Physics”. Posłuchajcie go, bo warto.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

SKOV (Poland) punk metal:

Można by pomyśleć, że Polskę i Skandynawię więcej dzieli niż łączy, ale Skov przeczy tej tezie. Wrocławska ekipa wie, jak grać ROCKA, umiejętnie kompilując chropowaty punk’n’roll, refreny w typie „stadiony świata” i black metal. Brzmi znajomo? Trochę jak Kvelertak? Owszem, podobieństwa są, ale skład z dołu mapy jest kreatywny i kreuje własny styl zamiast być kserokopią cudzego.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM


Wystąpią:
BOKASSA (Norwegia) stoner, hardcore, punk
PLANET OF ZEUS (Grecja) stoner, doom, heavy rock
+

Skøv (Polska) punk metal

Kiedy: 10 września (środa) 2022
Gdzie: Wrocław @ Akademia, ul. Grunwaldzka 67
Bilety: 89/99 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
– SKLEP eBILET


Zaprasza
Knock Out Productions
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *