Bokassa: Zobacz teledysk do „Captain Cold One”

Stoner punkowcy z zespołu Bokassa udostępnili właśnie teledysk do swojego najnowszego singla, „Captain Cold One”, który zapowiada nowy album Norwegów, „Crimson Riders”. Premiera płyty będzie miała miejsce już 21 czerwca 2019.

Frontman zespołu, Jørn komentuje:

Akcja tego teledysku dzieje się tuż po tym, jak świat uniknął zniszczenia i można w końcu złapać oddech. Będąc tak blisko śmierci ludzie reagują
na różne sposoby – widzimy „imprezę z okazji końcaświata”, a przywódca sekty z naszego poprzedniego klipu „Mouthbreathers Inc.”, jest ciągle na wolności. Czy zostanie złapany przez strażników, a może jeszcze raz ucieknie? Sam zobacz!

Bokassa: Zobacz nowy teledysk

Teledysk nakręcony został w Manchesterze przez ekipę Video Ink, w tym samym miejscu, w którym filmowano „KapitanaAmerykę”, „SherlockaHolmesa” czy „Peaky Blinders” oraz gdzie powstał pierwszy klip Bokassy, „Mouthbreathers Inc.”

Poprzedni teledysk Bokassy, „Mouthbreathers Inc.” prezentuje się następująco:

W swojej twórczości BOKASSA łączy stoner rockowy groove i riffy z energią i nieprzewidywalnością punka i hardcore’a tworząc własną, oryginalną stonerpunkową stylistykę. Płyta ‘Crimson Riders’ nagrana została w Brygga Studio w rodzinnym mieście fomacji, Trondheim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bokassa, zespół który zachwycił Metallice wydał kolejny singiel.

Produkcją krążka zajął się sam zespół we współpracy z Yngve Andersenem (Blood Command), za miks odpowiedzialny był Simon Jackman, a za mastering – legendarny Brian ‘Big Bass’ Gardener.

Album ukaże się 21 czerwca i dostępny będzie na LP, CD oraz w formatach cyfrowych. Płytę zamawiać można już w tym miejscu: https://lnk.to/CaptainColdOne

Na początku 2018 roku Lars Ulrich z Metalliki zagrał Bokassę w swoim programie radiowym, „It’sElectric”, mówiąc wprost, że są po prostu „cholernie dobrzy” i są jego ulubionym nowym zespołem.

Bokassa na wspólnej trasie z Metallica

Na początku 2018 roku Lars Ulrich z Metalliki zagrał Bokassę w swoim programie radiowym, ‘It’sElectric’, mówiąc wprost, że są po prostu “cholernie dobrzy” i są jego ulubionym nowym zespołem. Bokassa, zespół który zachwycił Metallice, wyruszyła na wspólną trasę z metalowymi gigantami.

Metallica w Polsce

W maju 2019 wystartuje kolejna odsłona trasy WorldWired Tour, która obejmie również Europę. Metallica zagra w naszym kraju 21 sierpnia 2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Obok Metallicy na scenie pojawią się oczywiście grupy Bokassa i Ghost.

Przypomnijmy: będzie to drugi koncert formacji na Stadionie Narodowym. Pierwszy raz Metallica zagrała na tym obiekcie w 2014 roku Metallica, jako headliner polskiej edycji festiwalu Sonisphere. Łącznie grupa zagrała w naszym kraju 11 razy.

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/BokassaBand/
https://www.twitter.com/bokassaband/
https://www.instagram.com/bokassaband/
https://www.youtube.com/channel/UCvpoGaFjdK1YmiRTGbhNDHQ
https://bokassa.probitymerch.com/


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *