Booze & Glory obchodzi 10 urodziny !

Krakowska Galicja Productions ma zaszczyt zaprosić na 10 urodziny Booze & Glory, które odbędą się 05 października w krakowskim klubie Kwadrat. Wpadnijcie zaśpiewać „100 lat!”.

Jedna z największych sensacji światowego street punka, zespół Booze & Glory obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia. Booze & Glory, pochodzą z Londynu i gra muzykę określaną jako street punk. Grupa zyskała bezsprzecznie popularność nie tylko na angielskiej scenie.

Ich utwór „London Skinhead Crew” stał się niewątpliwie hitem pod wieloma szerokościami geograficznymi.

Proste i chwytliwe riffy okraszone refrenami z bogatymi chórkami oraz teksty traktujące o codzienności i małych przyjemnościach – spędzaniu czasu z przyjaciółmi, piciu piwa w londyńskich pubach i kibicowaniu drużynie West Ham United, stały się wizytówką tego genialnego zespołu.

Największą ciekawostką dotyczącą zespołu jest fakt, że na jego czele stoi pochodzący z Sosnowca gitarzysta i wokalista Marek, prywatnie oddany kibic West Ham.

10 urodziny Booze & Glory: Zaproszeni goście

Wśród zespołów zaproszonych do wspolnego świętowania znaleźli się: Dr. RUDE aka MR.REVIEW & Los Placebos – SKA legenda z Holandii wspierana przez niemiecki Los Placebos. Zespól zagra większość hitów z repertuaru Mr. Review. Po raz pierwszy w Polsce na jedynym koncercie w kraju.

MAD SIN – jeden z najbardziej znanych i szanowanych zespołów Rockabilly z liderem Koefte Deville na czele, wracają do Polski po wielu latach.

SKANKAN – polska legenda sceny SKA powraca po ponad 10-ciu latach. Kraków będzie pierwszym koncertem zespołu po reaktywacji.

Zobaczymy również ANALOGS. Street punkowcy ze Szczecina, od prawie 25 lat są obecni na scenie. Uchodzą za najlepszych w swoich fachu. SCHIZMA – jedni z pionierów polskiego Hard Core przyjadą do Krakowa sprawdzić czy w tym mieście ktoś jeszcze wie co to jest circle pit. ZBEER – śląsko – zagłębiowska oi!owa petarda z jeszcze ciepła nowa płyta “I Co Nam Zrobisz?” DOC ROTTEN – melodyjny punk rock w klimatach Bouncing Souls z New Jersey, USA. Po raz pierwszy w Polsce!

10 urodziny Booze & Glory: Data, miejsce, bilety

Kraków – 05.10.2019 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 99zł do 30 sierpnia, od 1 września 120zł, w dniu koncertu 130zł

BILETY KOLEKCJONERSKIE:

  • Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
  • Metal Shop, ul. Długa 17
  • Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
  • Klub Lochness, ul Warszawska 15
  • Płyty Winylowe, ul.Dobrego Pasterza 100
  • Klub Kombinator os. Szkolne 25
  • ZET PE TE ul Dolnych Młynów 10
  • Nowa Księgarnia os Zgody 7

Wysyłkowa sprzedaż biletów kolekcjonerskich:
tel.12 632 21 47 (metal.shop.dluga@gmail.com)

Bilety można kupić w systemie Ticketmaster,
eBilet, Going oraz w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Link do wydarzenia na Facebook.

Foto: materiały promocyjne

Zobacz również: Little Steven & The Disciples of Soul przyjadą do Polski na jedyny koncert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *