Born of Osiris i Attila powrócą w przyszłym roku do Polski w ramach trasy Angels & Villains Tour

Wirtuozi technicznego metalcore’a i partycore’owcy 16 marca zawitają do Poznania w towarzystwie Aviany oraz Crown Magnetar.

Blisko 8 lat upłynie w marcu od ostatniej wizyty Born of Osiris w naszym kraju. W tym czasie u Amerykanów zadziało się całkiem sporo – “Soul Sphere” doczekało się następców w postaci “The Eternal Reign” (2017), “The Simulation” (2019) oraz “Angel or Alien” z 2021, a w sierpniu grupa podzieliła się z fanami singlem “Torchbearer”. Na początku roku Amerykanie uchylili rąbka tajemnicy, że prace nad ich siódmym albumem stają się coraz bardziej intensywne. Czy w Poznaniu usłyszymy zatem więcej nowych kompozycji? Jest to bardzo możliwe!


Mniej znaków zapytania stoi po stronie Attili – znana z łączenia dobrej zabawy z niezwykle ciężką pracą grupa pod koniec września wydała EPkę “FU4EVR”, na której znajdziemy 4 nowe kawałki. Amerykanie wrócą do Polski niemal dokładnie po roku od ostatniej wizyty. Chriz “Fronz” Fronzak z ekipą swoim koncertem na pewno rozkręcą kolejną dobrą imprezę!
Niespełna rok od ostatniego koncertu Poznań odwiedzi również szwedzka Aviana. Upływające 12 miesięcy stały dla formacji zdecydowanie pod znakiem koncertowania (w tym m.in. miesięczna trasa po Stanach Zjednoczonych u boku Invent Animate, Void of Vison oraz Thrown), ale gdzieś pomiędzy występami zdołała jeszcze udostępnić świeży singiel “As Above, So Below”.
Skład koncertu zamykają techniczni deathcore’owcy z Crown Magnetar. Założona w 2017 roku w Kolorado załoga w lipcu podzieliła się swoim nowym, wydanym nakładem Unique Leader Records albumem “Everything Bleeds”.

ATTILA (USA) – metalcore

BORN OF OSIRIS (USA / Sumerian Records) – metalcore, metal progresywny

AVIANA (Szwecja / Arising Empire) – metalcore

CROWN MAGNETAR (USA / Unique Leader Records) – techniczny deathcore

ANGELS & VILLAINS TOUR – BORN OF OSIRIS & ATILLA
+ AVIANA, CROWN MAGNETAR

16.03.2024
Poznań, 2Progi

BILETY: Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 20 listopada o godzinie 11:00.

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *