Brainstorm w Polsce: Rage co-headlinerem europejskiej trasy, nowy termin i lokalizacja koncertu w Krakowie

Brainstorm oraz Rage wystąpią 22 października 2022 roku w Hype Parku!

Brainstorm
 oraz Rage zagrają w Polsce w ramach wspólnej trasy “Brainrage Over Europe 2022”. Zespoły zaprezentują się 22 października w krakowskim Hype Parku, a w roli ich supportu zobaczymy grupę Tri State Corner.

UWAGAWszystkie zakupione bilety na koncert Brainstorm w krakowskim Holu będą honorowane w nowym terminie i miejscu wydarzenia.

Możliwość zwrotu oraz wymiany wejściówek jest nadal dostępna w miejscu ich zakupu. Bilety są ponownie dostępne tutaj. (druki kolekcjonerskie)

BRAINSTORM (Niemcy) power metal:

Od 1989 roku trzej panowie z niemieckiej Badenii-Wirtembergii, Torsten Ihlenfeld, Milan Loncaric (obaj gitary) i Dieter Bernert (perkusja), dają światu najwyższej próby power metal. Bez dwóch zadań to jeden z tych zespołów, który zasługuje na miano klasyka takiego grania.

Rdzeń Brainstorm uzupełniają znakomity wokalista Andy B. Franck (kiedyś Symphorce) oraz basista Antonio Ieva (kiedyś Farmer Boys). W takim składzie kapela gra od 2007 roku. I średnio co dwa lata prezentuje fanom porcję muzyki, w której rządzą mięsiste riffy, wspaniałe, chwytliwe melodie, które są wprost stworzone od chóralnego odśpiewywania przez fanów na koncertach. Źle znoszący bezczynność Niemcy, czas pandemii wykorzystali na pisanie nowego materiału, który otrzymał tytuł „Wall of Skulls” i na którym gościnnie słychać legendę niemieckiego metalu Peaveya Wagnera z Rage (w „Escape The Silence”).

– WWW
– FACEBOOK
– YOUTUBE

RAGE (Niemcy) heavy metal, power metal:

– WWW
– FACEBOOK
– YOUTUBE

TRI STATE CORNER (Niemcy) alternatywny metal, alternatywny rock:

Tri State Corner to miejsce na mapie USA, w którym spotykają się granice trzech stanów. To także nazwa bardzo ciekawego zespołu, który kwaterę główną ma Niemczech, a powstał w 2004 roku z inicjatywy paru doświadczonych muzyków. Vassilios „Lucky” Maniatopoulos, Christos Eftimiadis i Christoph „Brat” Tkocz mieli lub mają coś wspólnego z legendą niemieckiego metalu, grupą Rage. Skład uzupełniają Grek Ioannis Maniatopoulos i Niemiec Markuz Berger.

Stylistycznie pokrewieństwo Tri State Corner z kapelą Peaveya Wagnera jest jednak niewielkie. Muzycy TSC mają korzenie niemieckie, greckie i polskie, do czego nawiązuje nazwa zespołu. Sama muzyka grupy to dość oryginalne połączenie tradycyjnej muzyki greckiej, grania nowofalowego, alternatywnego metalu i groove metalu. Warto dodać, że mieli też okazję pracować z legendarnym producentem Tonym Bongiovim, który przyłożył rękę i ucho do dokonań takich legend muzyki, jak Bon Jovi, Ozzy Osbourne, czy Aerosmith. W 2021 roku dyskografia Tri State Corner powiększy się o studyjny album „Stereotype”.

– WWW 
– FACEBOOK
– YOUTUBE

Zagrają:
BRAINSTORM (Niemcy) power metal
RAGE (Niemcy) heavy metal, power metal
+
TRI STATE CORNER (USA) alternatywny metal, alternatywny rock

Kiedy: 22 października (sobota) 2022
Gdzie: Kraków @ Hype Park, ul. Kamienna 12
Bilety: 109 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions 

Bilety dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
– SKLEP eBILET

Zaprasza
Knock Out Productions
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *