Brian Johnson z AC/DC powraca na scenę. Fani są w szoku [WIEDO]

Czy legendarny wokalista, Brian Johnson, wróci w szeregi AC/DC? Do sieci trafiło wideo, na którym Brian Johnson śpiewa razem z Markiem Knopflerem.

W 2016 roku słynny wokalista usunął się ze scenicznego życia z powodu poważnych problemów ze słuchem. Temat zdrowia Briana Johnsona jest cały czas żywy lecz tym razem mamy namacalny dowód, że wokalista może już wrócić na scenę. Brian Johnson przyznał nawet, że będzie można go usłyszeć na najnowszym krążku zespołu.

Nowa płyta AC/DC

To już niemal pewne, że AC/DC zamierzają powrócić z nowym albumem i kolejną trasą. Niewykluczone, że na koncertach za mikrofonem znów stanie Brian Johnson. Taką wersję przedstawia zawsze dobrze poinformowany dziennikarz Eddie Trunk.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Hologram Ronniego Jamesa Dio na trasie po USA

Eddie Trunk, jeden z najbardziej cenionych radiowców zajmujących się rockiem, nie ma wątpliwości: Brian Johnson powróci do koncertowego składu AC/DC. Dziennikarz przekonuje, że o wszystkim wie z pierwszej ręki, a ogłoszenie trasy to kwestia czasu.

Brian Johnson z AC/DC powraca na scenę

W sieci pojawiło się wideo, na którym Brian Johnson razem z Markiem Knopflerem śpiewają „The Hole In The Ground”. Wokalista jest w świetnej formie.

Brian Johnson wystąpił także gościnnie na koncercie Muse, Paula Rodgersa i Micka Fleetwooda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *