Brighter Death Now i Raison d’être na trzech koncertach w Polsce!

Brighter Death Now i Raison d’être wystąpią na trzech koncertach w Polsce. Niesamowite spotkanie po latach! Dwa filary, jakże odmienne w swoich antymuzycznych poczynaniach, nieco zapomnianej już wytwórni Cold Meat Industry Raison D’etre i Brighter Death Now, połączą swoje siły na niezwykłej trasie Dark Winter Industrial, która zawita na trzy koncerty w Polsce:

Rozpiska trasy Dark Winter Industrial:

  • 2.12.2022, Voodoo Club, Warszawa
  • 3.12.2022, Zaścianek, Kraków
  • 4.12.2022, Liverpool, Wrocław 

Bilety: https://ticketos.pl/promotor/128/left-hand-sounds

Zapraszamy na wędrówkę po ruinach opuszczonych świątyń i gruzach upadłych faktorii. Z wielkim rozrzewnieniem wspominamy ten zatęchły oddech jaki swego czasu Fabryka Zimnego Mięsa wniosła na skostniałą metalową scenę.

Raison d’être – dark ambient, Szwecja

Raison d’être to przedstawiciel szeroko rozumianego nurtu dark ambient. Peter Andersson, który stoi za tym projektem, konsekwentnie snuje swoje muzyczne opowieści, zaprasza na oniryczną wędrówkę przez swój świat. Świat pełen smutku i nostalgii. Osadzonym w sepii dronowym pejzażom towarzyszy poczucie braku nadziei i osamotnienia. Czy to jest dobry sen, czy koszmar, zależy od ciebie. W smutku, ciszy i samotności…

Raison d’Être – Prospectus I

Raison D`etre – Dark Ambient Live @ Moscow, CC Dom 30.03.2019

Brighter Death Now – dark ambient/industrial/noise, Szwecja

Brighter Death Now to mroczne dzieło szefa Cold Meat Industry, Rogera Karmanika. Odwrócony plecami do świata, kieruje się zasadą NIE. Mroczne, odhumanizowane dźwięki chłodnego industrialu zdają się przeczyć wszystkiemu co żywe. Jednoosobowa procesja pogrzebowa przez zimny i opustoszały nordycki krajobraz. Tak można krótko przedstawić jego antymuzykę. Śmierć jest wspaniała.

Brighter Death Now – May All Be Dead ‎(Full Album) 2000


BRIGHTER DEATH NOW (full set) – Varvara Festival 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *