British Lion już wkrótce w Krakowie! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Steve Harris, czyli basista i założyciel brytyjskiej legendy Iron Maiden powraca do Polski z zespołem British Lion!

Niezmordowany i niepokonany Steve Harris wystąpi ze swoim projektem British Lion już w czerwcu w Krakowie. W roli supportu zobaczymy francuską, power metalową grupę Darktribe.

British Lion w Krakowie. Data, miejsce, bilety

British Lion powróci do nas już 12 czerwca i wystąpi , w hali Kamienna12 w Krakowie. Ceny wejściówek prezentują się następująco: 109 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu. Bilety i płyty zespołu są już dostępne w Knock Out Music Store.

BRITISH LION (Wielka Brytania)

Sprawa z British Lion jest prosta – to hard rock żywotny, energetyczny, nastawiony na przebojowość, czyli taki, jak lubimy. Steve Harris i koledzy idealnie uchwycili esencję gatunku, korzystając z jego największych atutów. Przede wszystkim w najbardziej wysokooktanowych fragmentach mknie to tak, że nic tylko wsiąść do kabrioletu i mknąć po opuszczonej autostradzie. Z kolei bardziej subtelne zagrywki – jak chociażby numer “Legend” – nie pełnią roli zapychaczy, tylko wypełnionych emocjami małych dzieł sztuki, przy których trudno opanować wzruszenie. Nie odpuszczajcie sobie tej gamy emocji i zameldujcie się w mieście królów 12 czerwca.

DARKTRIBE (Francja)

Francja kojarzy się raczej awangardowymi przyczółkami black metalu, a nie gatunkową klasyką, ale działające już od prawie dwóch dekad DarkTribe sprawnie odwraca ten stereotyp. Ekipa z barwnej Nicei nie stawia na kombinowanie czy zbędne sztuczki, tylko na to, za co wszyscy kochamy metal: dynamikę w stylu klasycznego heavy, energiczny wokal w wyższym rejestrze oraz powermetalową galopadę otaczaną bitwą solówek i melodiami, które nie wyjdą wam prędko z głowy. Lektury obowiązkowe? Przede wszystkim “Voici l’homme” z 2020 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *