British Lion zagrał w Nottingham. Zobacz galerię zdjęć z koncertu.

Legendarny basista- Steve Harris zagrał z British Lion w Nottingham. Zobacz galerię zdjęć z niedzielnego koncertu.

W ubiegłą niedzielę w klubie Rescue Rooms w Nottingham odbył się koncert pobocznego projektu basisty Iron Maiden. Już przed godziną 19, przed Rescue Rooms ustawiła się długa kolejka fanów w koszulkach Ironów. Klub pękał w szwach, impreza była wyprzedana całkowicie. Przed gwiazdą wieczoru wystąpili weterani rock’n’rolla! Zobaczcie naszą galerię z koncertu!

Strays, czyli hard rockowi weterani z Londynu.

Zespół Strays powstał w 1966 roku w Londynie. I myślę, że sama data powstania kapeli jest dość imponująca! Panowie rozgrzali publiczność należycie, świetnie się przy tym bawiąc. Ich muzyka sama zapraszała do tańca. Jak dla mnie, absolutny strzał w dziesiątkę! Mam nadzieję, że będzie mi dane zobaczyć ich jeszcze raz niebawem.

Gwiazda wieczoru, czyli British Lion.

British Lion pojawili się na scenie i nagle wszystko inne przestało być ważne! Ludzie wstrzymali dech aż do momentu kiedy wydobyły się pierwsze takty utworu. Wśród publiczności można było zauważyć fanów Iron Maiden z różnych zakątków świata- i to jest właśnie piękne w muzyce, że pozwala ona, choć na chwile być jedną wielką rodziną! Brytyjski Lew pod komendą Steve Harrisa, porwał swoją charyzmą fanów! Jest to dość ciekawy projekt, w którym można usłyszeć nie tylko rockowe utwory z pazurem, ale również wyczuwalny w tym wszystkim jest rock progresywny. Bez wątpienia, ten wieczór należał do British Lion!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *