Brodequin powraca ze swoim nowym narzędziem tortur. „Harbinger of Woe” nadchodzi!

Zespół Brodequin powraca ze swoim czwartym studyjnym albumem. Premiera brutalnego „Harbinger of Woe” już pod koniec marca!

Brodequin ma długą i brudną historię. Jamie i Mike Bailey ścinają łby swoim słuchaczom od 1998 roku. Ich pierwszy album wystrzelił braci daleko poza ich królestwo Knoxville w stanie Tennessee. Jednak po objęciu tronu jako jeden z najbardziej brutalnych władców w całym metalu, zespół zniknął w cieniu.

Brodequin powraca z nowym albumem

Dziś, po 20 latach, Brodequin powracają z „Harbinger of Woe”. Czwarty album zespołu nie plugawi nazwy zespołu: Jest mrocznie, ciężko szybko, ale także wyśmienicie technicznie. Prawdziwe tortury na żywca! Niektórzy wielbiciele gatunku mogliby nawet nazwać to dziełem sztuki.

„Of Pillars and Trees” singiel z nadchodzącej płyty

Ten utwór to klasyczna esencja Brodequin. Riffy Mike’a kłębią się jak odcięte kończyny w maszynce do mięsa. Nowy perkusista Brennan Shackelford uderza w talerze z morderczą intencją kolczastej buławy. Śmiertelne warczenie jest na tyle paskudne, że można pomyśleć, że Jamie wysysa krew swoich wrogów przez słomkę.

Jak każda piosenka Brodequina, „Of Pillars and Trees” jest zakorzeniona w prawdziwych wydarzeniach. „Ta piosenka czerpie inspirację z praktyk historycznych, które obejmowały wykorzystywanie drzew do celów tortur i egzekucji” – wyjaśnia Jamie. „Wśród niezliczonych stosowanych metod wybitnym przykładem było przymocowanie osoby do filaru lub , częściej pień drzewa za pomocą długich żelaznych gwoździ”.

 

Zobacz również: Sleep Token usunęło swój Instagram. Czy to koniec zespołu?

Brodequin „Harbinger of Woe”

Płyta ukaże się już 22 marca 2024 i na pewno będzie mocnym, muzycznym ciosem! Album ukaże się zarówno w formacie CD jak i LP i będzie zawierać 10 solidnych kawałków!

1. Diabolical Edict (3:29)
2. Fall ​Of The Leaf (2:33)
3. Theresiana (3:03)
​4. Of Pillars and Trees (4:03)
5. Tenaillement (2:53)
6. Maleficium (3:09)
7. VII Nails (2:17)
8. Vredens Dag (3:20)
9. Suffocation in Ash (3:05)
10. Harbinger of Woe (4:04)

Brodequin – Harbinger of Woe

Album można zakupić w preorderze tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *