Brothers of Metal zagrają w Krakowie [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Metalowcy i miłośnicy mocnych brzmień, zarezerwujcie sobie datę 1 listopada! Heavy/powermetalowa grupa Brothers of Metal ze Szwecji powraca do Polski, by zagrać swój jedyny koncert na naszym gruncie, a to wszystko w energetycznym Krakowie, w przestrzeni Hype Park przy ul. Kamiennej 12. Przygotujcie się na wieczór, podczas którego stężenie metalu przekroczy wszelkie dostępne normy.

Nie będą sami; na scenie pojawi się również Grailknights z Niemiec, będący rozgrzewką tego wydarzenia. Grailknights, znani z niesamowitej energii i mieszanki power metalu z folkowymi motywami, doskonale przygotują Was na główną atrakcję wieczoru.

Brothers of Metal w Polsce

Brothers of Metal to zespół, który nie szuka nowych dróg w muzyce; zamiast tego, z miłości do metalu, oddają hołd klasykom gatunku, dostarczając utwory bogate w mocarne riffy i podniosłe refreny. To będzie wieczór pełen hymnów, które zagrzeją każde serce i przygotują do głośnego skandowania w rytm muzyki. Nie ma lepszego sposobu na spędzenie wieczoru dla każdego fana metalu!

Zobacz również: Palaye Royale powraca do Polski z niezapomnianym koncertem!

Brothers of Metal w Krakowie. Gdzie kupić bilety?

Bilety będą dostępne od 28 marca o godzinie 14:00. Można je nabyć na stronie www.knockoutmusicstore.pl, gdzie dostępne będą również druki kolekcjonerskie. Ceny biletów to 99/109 zł w przedsprzedaży i 120 zł w dniu koncertu.

Zobacz również: Eivør powraca z nowym albumem. Premiera „Enn” już w czerwcu!

Nie przegapcie tej jednej, wyjątkowej okazji, by zobaczyć Brothers of Metal i Grailknights na żywo! To będzie niezapomniany wieczór, który każdy fan mocnych brzmień powinien mieć zaznaczony w kalendarzu.

Gdzie: Kraków @ Hype Park, ul. Kamienna 12
Kiedy: 1 listopada (piątek) 2024
Bilety: 99/109 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu

Zapraszamy serdecznie wszystkich fanów metalu – to wydarzenie, przy którym nie można przejść obojętnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *