Bruce Dickinson podbija listy najlepiej sprzedających się płyt.

Nowy solowy album legendarnego wokalisty Iron Maiden podbija europejskie listy sprzedażowe. Zobacz, na którym miejscu znalazł się „The Mandrake Project” na liście OLiS w Polsce.

The Mandrake Project”  zdobywa też bardzo pozytywne opinie dziennikarzy i prasy muzycznej w Polsce i na świecie. Krążek zadebiutował właśnie na 2. miejscu listy sprzedaży OLiS w Polsce. Płyta osiąga szczyty list na całym świecie.

  • 2 POLSKA
  • 1 NIEMCY I SZWECJA
  • 2 FINLANDIA I SZWAJCARIA
  • 3 WIELKA BRYTANIA
    4 BRAZYLIA
  • 5 BELGIA I WŁOCHY
  • 6 HOLANDIA
  • 10 FRANCJA I MEKSYK

The Mandrake Project” to 10 nowych utworów Bruce’a Dickinsona. Płytę nagrał razem ze swoim wieloletnim współpracownikiem i gitarzystą – Royem Z. Na albumie znajdują się single ‘Afterglow of Ragnarok’ i ‘Rain On The Graves’.Bruce Dickinson tak skomentował swój sukces:

Jest mi niezmiernie miło, że tak wiele osób pokochało ten album. To niesamowite słyszeć bezpośrednio tak miłe słowa od fanów w różnych krajach, które odwiedziłem w ostatnim tygodniu. Pozycje na listach są wisienką na tym torcie. Teraz mogę skoncentrować się na tym żeby zaprezentować “The Mandrake Project” i piosenki pochodzące z tego albumu na żywo w nadchodzących miesiącach w trakcie mojej trasy koncertowej. Widzimy się już niedługo!

Czytaj także: BRUCE DICKINSON – „The Mandrake Project”, BMG [RECENZJA]

The Mandrake Project

Album “The Mandrake Project” jest dziełem życia Bruce’a Dickinsona – historia jego powstania sięga kilkunastu lat wstecz. Tyle powstawały pomysły na tę płytę, jednak wokalista był zajęty graniem w swojej macierzystej formacji – Iron Maiden.

Płyta jest ciężka pod względem brzmienia i bogata w treść jeśli chodzi o warstwę muzyczną i liryczną. „The Mandrake Project” to także najlepsze w karierze Bruce’a Dickinsona wykonania wokalne.

The Mandrake Project” to także komiks o tym samym tytule, którego współautorami są Bruce Dickinson oraz scenarzysta Tony Lee (słynny autor takich dzieł jak np. “Dr. Who”) i rysownik Staz Johnson (rysujący dla kultowego wydawnictwa 2000AD), a okładki wykonał wielki mistrz Bill Sienkiewicz. Wydany zostanie w postaci 12 książek, które razem stworzą cykl 3 serii historycznych.  

Bruce Dickinson w Polsce

Bruce Dickinson niebawem wyruszy w trasę promującą woje nowe wydawnictwo. Nie ominie również Polski. Artysta wystąpi podczas tegorocznej edycji Mystic Festiwal Gdańsku.

Więcej informacji i bilety: https://www.mysticfestival.pl/

Karnety możecie nabyć również za pośrednictwem serwisu https://www.ebilet.pl/ 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *