Bruce Dickinson – premiera teledysku do nowego singla „Rain On The Graves”

Wokalista Iron Maiden, Bruce Dickinson, udostępnił oficjalny teledysk do swojego nowego solowego singla „Rain On The Graves”. Utwór pochodzi z jego nadchodzącego solowego albumu „The Mandrake Project”, który ukaże się 1 marca nakładem BMG.

Bruce i jego wieloletni współautor i producent Roy „Z” Ramirez nagrali płytę głównie w Doom Room w Los Angeles, a Roy Z pełnił jednocześnie funkcję gitarzysty i basisty. Skład nagraniowy „The Mandrake Project” uzupełnili maestro klawiszy Mistheria i perkusista Dave Moreno, którzy pojawili się także na ostatnim solowym albumie studyjnym Bruce’a „Tyranny Of Souls” z 2005 roku.

30 listopada 2023 roku Dickinson zaprezentował dramatyczny, pełen akcji teledysk do „Afterglow Of Ragnarok”, pierwszego singla pochodzącego z „The Mandrake Project”.

Czytaj także: Premiera pierwszego singla Bruce’a Dickinsona z „The Mandrake Project”. Zobacz klip do „Afterglow Of Ragnarok”

“The Mandrake Project” jest owocem ponownego spotkania z producentem i wieloletnim muzycznym współpracownikiem Roy’em Z. Będzie to siódmy solowym album w karierze Bruce’a Dickinsona i pierwsza nagrana płyta od “Tyranny Of Souls” z 2005 roku.

Czytaj także: Bruce Dickinson wystąpi na Mystic Festival 2024.

Jeden z najważniejszych głosów i jeden z najbardziej niestrudzonych frontmanów heavy metalu wystąpi na Mystic Festival! „Ten album był dla mnie bardzo osobistą podróżą i jestem z niego niezwykle dumny. Roy Z i ja planowaliśmy, pisaliśmy i nagrywaliśmy go od lat i jestem bardzo podekscytowany, że ludzie w końcu go usłyszą” – tak Bruce Dickinson, wokalista wielkiego Iron Maiden, zapowiedział “The Mandrake Project”, swój powrót do twórczości solowej po niemal dwóch dekadach przerwy. 

Bruce Dickinson „The Mandrake Project”” Lista utworów

  1. Afterglow Of Ragnarok (05:45)
  2. Many Doors To Hell (04:48)
  3. Rain On The Graves (05:05)
  4. Resurrection Men (06:24)
  5. Fingers In The Wounds (03:39)
  6. Eternity Has Failed (06:59)
  7. Mistress Of Mercy (05:08)
  8. Face In The Mirror (04:08)
  9. Shadow Of The Gods (07:02)
  10. Sonata (Immortal Beloved) (09:51)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *