Bruce Dickinson z Iron Maiden się żeni. Kim jest szczęśliwa wybranka?

64-letni wokalista Iron Maiden planuje wstąpić w związek małżeński po raz trzeci. Kin jest szczęśliwa wybranka?

Wokalista Iron Maiden po raz trzeci wstąpi w związek małżeński. 64-letni heavy metalowy gwiazdor przypadkowo ujawnił informację o swoich zaręczynach podczas wywiadu udzielonego bośniackiej telewizji. Ostatnio odwiedził Sarajewo, gdzie był gościem koncertu z muzyką Jona Lorda i Deep Purple, którego wykonanie było poprzedzone występem rockowego kwartetu z towarzyszeniem orkiestry.

Bruce Dickinson po raz trzeci stanie na ślubnym kobiercu

Dzień przed koncertem, który odbył się 22 marca, wokalista udzielił wywiadu dla telewizji N1 TV. W trakcie rozmowy, oprócz opowieści o swoich wcześniejszych wizytach w Sarajewie, w tym jednej podczas wojny w byłej Jugosławii, wspomniał o swojej narzeczonej pochodzącej z Francji, Leanie Dolci. Para ta jest znana z romansu, który wywołał wiele kontrowersji kilka lat temu, gdy wokalista był jeszcze w związku z Patrice „Paddy” Bowden, z którą spędził prawie trzy dekady i wychował trójkę dzieci. Wtedy media spekulowały na temat spektakularnego rozwodu, zważywszy na ogromny majątek pary, wyceniany na 3 miliony funtów. Jednakże, sytuacja miała tragiczny obrót.

Była żona Bruce’a Dickinsona z Iron Maiden zmarła w wyniku nieszczęśliwego wypadku

W 2020 roku, po wielu latach związku z Bruce’em Dickinsonem, Patrice „Paddy” Bowden zmarła w swoim domu. Niestety, przyczyna jej śmierci nie została nigdy oficjalnie ujawniona, a jedyna informacja, którą można znaleźć w mediach, to sugestia, że było to wynikiem nieszczęśliwego wypadku. W testamencie Paddy przepisała swój majątek w wysokości około 1,7 milionów funtów Bruce’owi, a swoją nieślubną córkę Brittany Nicole Potts oraz jej dzieci całkowicie wykluczyła z dziedziczenia. Od 2010 roku Dickinson nie utrzymywał z nią kontaktów.

Iron Maiden w Polsce. Daty, miejsce, bilety

Iron Maiden wyruszy w trasę koncertową po Europie latem 2023 roku. Zespół wystąpi również w Polsce. Trasa „The Future Past Tour” zawierać będzie wcześniej niewykonywane utwory z ostatniego studyjnego albumu zespołu – „Senjutsu”, a także skupi się na kultowej płycie „Somewhere In Time” z 1986 roku oraz innych klasycznych kawałkach.

Iron Maiden zagra 13 czerwca 2023 roku w Tauron Arenie Kraków. Bilety do sprzedaży ogólnej 14 października 2022 i będą dostępne na LIVENATION.PL

Inne europejskie daty koncertów prezentują się następująco:

 • JUN 19 HALLENSTADION, ZURICH SWITZERLAND
 • JUN 24 3 ARENA, DUBLIN IRELAND
 • JUN 26 OVO HYDRO, GLASGOW SCOTLAND
 • JUN 28 FIRST DIRECT ARENA, LEEDS ENGLAND
 • JUN 30 AO ARENA, MANCHESTER ENGLAND
 • JUL 03 MOTORPOINT ARENA, NOTTINGHAM ENGLAND
 • JUL 04 UTILITA ARENA, BIRMINGHAM ENGLAND
 • JUL 07 O2 ARENA, LONDON ENGLAND
 • JUL 11 ZIGGO DOME, AMSTERDAM THE NETHERLANDS
 • JUL 13 SPORTPALEIS, ANTWERP BELGIUM
 • JUL 15 THE RETURN OF THE GODS FESTIVAL, MILAN ITALY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *