Bruce Dickinson zagrał kilka utworów z cover bandem w hangarze lotniczym. Zobaczcie nagrania.

Wokalista Iron Maiden- Bruce Dickinson dołączył do cover bandu, który dawał swój koncert w hangarze lotniczym RAF. Koniecznie zobaczcie wideo z występu!

Bruce Dickinson to niesamowicie charyzmatyczna postać na scenie metalowej. Jak wiadomo nie od dziś, artysta jest również wielkim fanem lotnictwa. Bardzo często możemy spotkać Dickinsona na wydarzeniach powiązanych z „żelaznymi ptakami”. Wokalista Iron Maiden nie tylko osiąga zawrotne tempo na scenie, ale również i w powietrzu. Wszyscy, którzy choć trochę mieli do czynienia z twórczością zespołu, wiedzą doskonale, że artysta posiada również licencje pilota i bardzo często bierze udział w sławnych pokazach lotniczych oraz akcjach charytatywnych.

Bruce Dickinson zagrał z cover bandem w hangarze lotniczym

Jak donosi Bravewords Magazine, muzyk dał dość nietypowy koncert. W piątek (23 czerwca) wokalista Iron Maiden dołączył do wojskowego cover bandu 47 Dywizjonu Lotniczego, aby wykonać razem z nim kilka utworów. Koncert odbywał się w bazie lotniczej Royal Air Force w Brize Norton (Anglia) i był częścią wydarzenia zorganizowanego z okazji wycofania ze służby wojskowego samolotu Lockheed C-130 Hercules. Szczęściarze, którzy spędzili wieczór w hangarze lotniczym, usłyszeli dwa utwory z repertuaru Iron Maiden: „Run to The Hills” i „The Trooper”.

„The Trooper” – wideo autorstwa Briana Davisa

„Run To The Hills” – wideo autorstwa Briana Davisa

Jak widać, legendarny piosenkarz dał sobie świetnie radę, występując z nie swoim zespołem. Na nagraniach widać, że Bruce czuje się jak przysłowiowa „ryba w wodzie”. Dickinson znany jest ze swojego dystansu do siebie i poczucia humoru. Warto tu wspomnieć, że to nie pierwsza akcja tego typu. Muzycy Iron Maiden mają za sobą występ na polskim weselu, który miał miejsce w 1984 roku, podczas trasy koncertowej Iron Maiden po Wschodniej Europie.

Iron Maiden na polskim weselu

A dla tych, którzy przeoczyli ostatnie koncerty w Krakowie, mamy świetną fotorelację z Iron Maiden do zobaczenia tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *