Brujeria w Polsce. Incantation i Pyorrhoea w roli supportów

Brujeria nigdy nie bała się kontrowersji, co manifestuje nie tylko wizualnie, lecz oczywiście i muzycznie. Ten zespół zawsze był niestandardowy, a w swoim death/grindzie znajduje miejsce np. na czarny humor.

Zespół został założony w 1989 roku przez Juana Brujo, Fantasma, Billy’ego Goulda i Asesino (który mniej więcej w tym samym czasie założył Fear Factory). Brujería to hiszpańskie słowo oznaczające „czary”. Wiele razy mieli „przerwę” z powodu rotacji członków składu lub zaangażowania ich w inne zespoły.

Brujeria zagra w Polsce. W roli supportów Incantation i Pyorrhoea

Zespół Incantation, który promuje swój album „Sect of Vile Divinities” z 2020 roku, jest uważany za jedną z najlepszych drużyn w gatunku death metal i jest punktem odniesienia dla wielu współczesnych reprezentantów tego stylu muzycznego, którzy szukają natchnienia w mrocznych zakamarkach piekła. Z kolei Pyorrhoea, warszawska grupa działająca od ponad 20 lat, specjalizuje się w bezkompromisowym death/grind i ich ostatni album „I Am the War” został wydany dekadę temu. Obydwie grupy wystąpią w Warszawie 20 lipca, w ramach koncertu zespołu Brujería.

Brujeria w Polsce. Poznaj szczegóły!

Grupa zagra już 20 lipca 2023. Koncert odbędzie się w klubie Hydrozagadka. Bilety dostępne są na:
https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie ).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *