Brymir zagra przed Finntroll i Skálmöld

Finowie dołączają do składu europejskiej trasy zespołów! 

Brymir przyjedzie do Polski z nowym albumem – „Voices In The Sky”, który ukaże się już 26 sierpnia od wytwórni Napalm Records. Grupa wystąpi u boku Finntroll Skálmöld kolejno: 17 listopada w warszawskiej Proximie oraz 18 listopada w klubie Kwadrat w Krakowie.

Przedsprzedaż biletów na koncerty trwa tutaj (druki kolekcjonerskie)

FINTROLL (Finlandia) folk metal

Po długich siedmiu latach przerwy Finntroll wydają nowy album, by przypomnieć wszystkim, kto rządzi w folkmetalowym świecie – a przynajmniej w jego mrocznych rewirach. Pierwsze opublikowane już utwory z „Vredesvävd” dowodzą, że Finowie nie kłamią zapowiadając materiał „bezwstydnie niemodny, dziki i chwytliwy”. To siódmy album grupy, która niczym szalona czarownica, wrzuca do kotła wszystko, co ma pod ręką: chwytliwe melodie, galopujące tempo, jad black metalu i rockandrollowy feeling. Ale dopiero na koncertach pokazują na co naprawdę ich stać, o tym wie każdy, kto dał się tym trollom zaprosić pod scenę. 

– WWW
– FACEBOOK
– YOUTUBE

SKÁLMÖLD (Islandia) folk metal 

Gdyby wikingowie władali gitarami równie biegle jak mieczami, mogliby podbić świat nie robiąc nikomu krzywdy i samemu nie narażając się na kontuzje. Wspominamy o tym nie bez powodu, bo nazwę tej islandzkiej grupy tłumaczyć należy jako Epoka Mieczy, ale ich bronią są właśnie riffy gitar. Oraz podniosłe, hymniczne refreny, przy których ruszałoby się do boju choćby zaraz… Mają za sobą dekadę kariery i aż pięć udanych płyt, w których zgrabnie kłaniają się nie tylko groźnym przodkom, ale i klasyce heavy oraz thrash metalu. 

– WWW
– FACEBOOK
– YOUTUBE

BRYMIR (Finlandia) melodic death metal:

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak brzmi Brymir, rzućcie okiem na okładkę „Wings of Fire” – oślepiająco jasne barwy, ogień, zmutowany anioł-rakieta… Jest tu wszystko. Podobnie w ich numerach. Fiński skład bez większego wahania bierze na warsztat symfoniczny metal, melodeath i tyle pomysłów z innych bajek, ile się da. To są przeboje wypełnione po brzegi świetnymi melodiami – na koncercie zalecamy machanie pięściami i wyrykiwanie melodii z refrenów. 

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM


Zagrają:
FINNTROLL (Finlandia) folk metal 

Skálmöld (Islandia) folk metal
Brymir (Finlandia) melodic death metal


Kiedy: 17 listopada (czwartek) 2022
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
Bilety: 99 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu 
Organizator: Knock Out Productions 

Kiedy: 18 listopada (piątek) 2022
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 99 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu 
Organizator: Knock Out Productions


Bilety dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie) 
– eBILET


Zaprasza
Knock Out Productions 
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *