Brytyjczycy z Acres zagrają w warszawskim VooDoo

Brytyjczycy z Acres na jedynym koncercie w Polsce! Zespół już 10 września wystąpi w warszawskim klubie VooDoo w towarzystwie gości specjalnych – Skywalker i Chiefland! To wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich fanów post-hardcore’u.

Acres to czteroosobowy, atmosferyczny post-hardcore’owy zespół z Portsmouth w Anglii. W swojej twórczości łączą intensywne, pełne pasji brzmienia z głębokimi, emocjonalnymi tekstami. Ich muzyka to mieszanka mrocznych riffów i dynamicznych sekcji rytmicznych. Grupa wyrosła na scenie post-hardcore, a ich wyjątkowe podejście do tworzenia muzyki przyciąga uwagę zarówno fanów gatunku, jak i krytyków. Po niesamowitym sukcesie i uwielbieniu, jakie wzbudził oszałamiający debiut „Lonely World” z 2019 roku, Acres zaczęli grać największe koncerty w swojej dotychczasowej karierze i osiągać rzeczy, o których wcześniej tylko marzyli. 

Pochodzący z samego serca Europy, Pragi, zespół Skywalker powstał w 2011 roku, szybko wznosząc się na szczyty czechosłowackiej post-hardcore’owej sceny. Łącząc siły z Avocado Booking, od tamtej pory nieustannie koncertują z takimi zespołami jak Beartooth, Crystal Lake, Normandie, For The Fallen Dreams czy Our Hollow, Our Home. 

Od czystego melodyjnego hardcore’u do post-hardcore’u z nutą alternatywnego rocka – patrząc na muzyczną podróż CHIEFLAND w ciągu ostatniego roku, nie można zaprzeczyć tej ewidentnej zmianie gatunku. Zespół ma za sobą setki koncertów, również u boku takich zespołów jak Being As An Ocean czy Holding Absence.

ACRES wystąpi w Warszawie. Special Guests: Skylwaker, Chiefland

Data: 10.09.2023

Lokalizacja: Warszawa, VooDoo Club

BILETY:

https://winiarybookings.pl/wydarzenie/acres-warszawa/wrzesien-2023

Punkty sprzedaży: https://winiarybookings.pl/, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska

ACRES (UK) – post-hardcore

Facebook: https://www.facebook.com/acresuk
Instagram: https://www.instagram.com/acres_uk/

Skywalker (Czech Republic) – post-hardcore

Facebook: https://www.facebook.com/skywalkerband1
Instagram: https://www.instagram.com/skywalkerband/

Chiefland (DE) – post-hardcore

Facebook: https://www.facebook.com/chiefland.music/
Instagram: https://www.instagram.com/wearechiefland/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *