Bullet for My Valentine i Trivium w Polsce. Koncert jubileuszowy w Gliwicach

Metalcore wraca do Polski z rozmachem! Bullet for My Valentine i Trivium, dwaj giganci gatunku, zagrają w Gliwicach podczas swojej jubileuszowej trasy „The Poisoned Ascendancy”. Dołączy do nich Orbit Culture, wschodzący zespół melodyjnego death metalu. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 21 lutego 2024 roku, zapewniając niezapomniane muzyczne doświadczenie.

Zapowiada się koncert, którego nie można przegapić! Bullet for My Valentine i Trivium, dwaj giganci metalcore’u, wystąpią 21 lutego 2024 roku w Arenie Gliwice. Będzie to część trasy „The Poisoned Ascendancy”, która świętuje dwudziestolecie ich przełomowych albumów: „The Poison” od Bullet for My Valentine i „Ascendancy” od Trivium. Dołączy do nich Orbit Culture, obiecujący zespół ze Szwecji, który wprowadzi melodyjny death metal na scenę.

Bullet for My Valentine – legendy metalcore’u i Trivium – klasyka spotyka nowoczesność

Trasa „The Poisoned Ascendancy” to wyjątkowa okazja, by zobaczyć zespoły, które zrewolucjonizowały metalcore, powracając do swoich korzeni. Bullet for My Valentine zagrają cały album „The Poison”, który zdefiniował nowoczesny metalcore, łącząc mocne riffy z chwytliwymi melodiami. Trivium również uczci dwudziestolecie albumu „Ascendancy”, który połączył elementy klasycznego metalu z nowoczesnym podejściem do gatunku.

Orbit Culture: wschodząca gwiazda melodycznego death metalu

Orbit Culture, gość specjalny trasy, to młody zespół z silnymi wpływami melodyjnego death metalu. Ich ciężkie riffy, dynamiczne galopady i imponujące refreny tworzą wyjątkową atmosferę, która idealnie pasuje do takich koncertów.

Bullet for My Valentine i Trivium. Koncert w Arenie Gliwice: gdzie i kiedy?

Koncert odbędzie się w Arenie Gliwice, jednym z największych obiektów w Polsce, który zapewni doskonałą akustykę i komfort dla fanów muzyki metalowej. Bilety trafią do przedsprzedaży już 26 kwietnia o godzinie 10:00, a można je nabyć w Knock Out Music Store oraz eBilet.

Bullet for My Valentine i Trivium. Bilety – gdzie kupować i ile kosztują?

Cena biletów waha się od 269 do 320 zł, w zależności od miejsca i rodzaju biletu. Miejsca stojące kosztują 269/290 zł, a miejsca siedzące 249-299/270-320 zł. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć legendy metalcore’u na żywo i przeżyć niezapomniany wieczór pełen energii i muzycznych doznań.

Przygotujcie się na niezapomniane doświadczenie muzyczne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *