Bullet For My Valentine, Jinjer i Atreyu zagrali w klubie Stodoła

Weterani metalu Bullet For My Valentine wystąpili przed polską publicznością w klubie Stodoła w Warszawie. Tego wieczoru mogliśmy zobaczyć również ukraiński Jinjer, oraz amerykański Atreyu.

Bullet for My Valentine to walijska grupa powstała w 1998 roku w Bridgen. Zespół wykonuje muzykę z gatunku metalcore. Fani mogli usłyszeć utwory z ostatniej płyty zatytułowanej „Bullet For My Valentine” jak i z wcześniejszych albumów. Ostatnia płyta wydana nakładem Spinefarm Records, otwiera nowy, odważny rozdział w twórczości zespołu i jest jak dotąd najcięższym i najbardziej agresywnym albumem. „To jest początek Bullet 2.0” – mówi wokalista i główny gitarzysta Matt Tuck. „To symbol tego, gdzie jesteśmy teraz. Muzyka jest świeża, jest agresywna, jest bardziej instynktowna i bardziej emocjonalna niż kiedykolwiek wcześniej.” Od czasu powstania Bullet For My Valentine w 1998 roku, walijscy muzycy stali się jednym z największych zespołów metalowych, sprzedając ponad 3 miliony albumów na całym świecie i zdobywając trzy złote płyty, a także definiując brytyjski metalcore swoim klasycznym już debiutem, „The Poison”.

Bullet for My Valentine w Warszawie

Zespołu Jinjer nikomu przedstawiać nie trzeba. Zespół jest dobrze znany w Polsce. Przedstawiciele ukraińskiego metalu niejednokrotnie występowali przed polska publicznością. Jinjer to band wykonujący szeroko pojętą muzykę metalową. Został założony w 2009 roku w Gorłówce.

Jinjer w klubie Stodoła

Atreyu to amerykański zespół metalcore’owy z Yorba Linda w Kalifornii, założony w 1998 roku. Obecnie w skład zespołu wchodzą wokalista Brandon Saller, gitarzyści Dan Jacobs i Travis Miguel, basista Marc „Porter” McKnight oraz perkusista Kyle Rosa.

Atreyu zaprezentował się przed polska publicznością

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *