Bullet For My Valentine wystąpi w Warszawie

Bullet For My Valentine zagrają w Polsce🔥🔥

Już 🗓 3.02.2023 koncert Bullet for My Valentine w 📍klub Stodoła‼️

Bilety dostępne na stronie LiveNation:

👉🏼 Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się 6 czerwca o 11:00

👉🏼 Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 7 czerwca 11:00

👉🏼 Ogólna sprzedaż rozpocznie się 8 czerwca na LiveNation.pl o 11:00

UWAGA!!! Wszystkie osoby, które zakupiły bilet na koncert, który miał odbyć się 31.01.2022 w Warszawie, dostaną wiadomość od bileterii ze szczegółami wymiany biletów na nowa date.

O Bullet For My Valentine:

Weterani metalu, Bullet For My Valentine, ogłaszają swój siódmy album zatytułowany „Bullet For My Valentine”. Krążek, który ukaże się 22 października 2021 roku nakładem Spinefarm Records, otwiera nowy, odważny rozdział w twórczości zespołu i jest jak dotąd najcięższym i najbardziej agresywnym albumem.

„To jest początek Bullet 2.0” – mówi wokalista i główny gitarzysta Matt Tuck. „To symbol tego, gdzie jesteśmy teraz. Muzyka jest świeża, jest agresywna, jest bardziej instynktowna i bardziej emocjonalna niż kiedykolwiek wcześniej.”

Od czasu powstania Bullet For My Valentine w 1998 roku, walijscy muzycy stali się jednym z największych zespołów metalowych, sprzedając ponad 3 miliony albumów na całym świecie i zdobywając trzy złote płyty, a także definiując brytyjski metalcore swoim klasycznym już debiutem, „The Poison”.

„Myślę, że jest to o wiele bardziej agresywna, intensywna część Bullet For My Valentine. To zawsze tam było, po prostu nigdy się na to nie otworzyłem. Chcę oderwać ludziom głowy… w metaforyczny sposób. Każdy, kto od 15 lat narzeka na zespół i ma coś o do powiedzenia na nasz temat… to jest dla nich.”

Polscy fani będą mieli okazję po raz pierwszy usłyszeć nową muzykę na żywo w lutym 2023.

„Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć, jak ludzie zareagują na nowy materiał” – mówi gitarzysta Michael Paget. „Nie możemy się doczekać, aż wrócimy do grania muzyki… wyjdziemy i rozwalimy wszystko”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *