Cannibal Corpse zagrają w Krakowie wraz z Dark Funeral, Ingested oraz Stormruler

Knock Out Productions zaprasza na marcowy koncert światowej ikony death metalu w towarzystwie znakomitych gości!

Cannibal Corpse promuje obecnie swój najnowszy, fenomenalny album „Violence Unimagined”, który ukazał się w 2021 roku nakładem wytwórni Metal Blade Records.

Gośćmi zespołu będą: Dark Funeral z najnowszym wydawnictwem „We Are The Apocalypse” (2022, Century Media Records), brytyjska grupa Ingested oraz młody zespół Stormruler.

Bilety na koncert trafiły już do sprzedaży na: Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie)

CANNIBAL CORPSE (USA) death metal: 

Kanibale prosto ze słonecznej Florydy nie zmieniają kursu. Świat przechodzi przez najróżniejsze perturbacje, scena metalowa tym bardziej, a autorzy “Hammer Smashed Face” funkcjonują po staremu. Ich klasycznie pojmowany, na wskroś amerykański death metal nigdy nie przestał działać, dlatego zeszłoroczna “Violence Unimagined” wciąż sieka i kąsa jak trzeba. To riffy gniotące z gracją buldożera, komiksowo karykaturalne teksty o ogromie okropieństw i tona pewności siebie – brzmi zachęcająco? Pewnie, że brzmi. Co więcej, od strony koncertów ta załoga jest nie do podrobienia. Brzmienie żyleta, wszystko na swoim miejscu, a wszystko wieńczy nieśmiertelna szyja Corpsegrindera wykonująca tyle obrotów na minutę, że aż boli nas kark na samą myśl.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

DARK FUNERAL (Szwecja) black metal: 

Tytani black metalu prosto z mroźnej Skandynawii może mieli swoje chudsze dni i nie zawsze byli na świeczniku, ale tegoroczne “We Are the Apocalypse” zwiastuje powrót do formy w najlepszym stylu. To płyta maksymalnie intensywna, zawierająca esencję szwedzkiej odmiany black metalu. Są tu podniosłe melodie prowadzące utwory, jest gradobicie blastów i atmosfera tak gęsta, że można jeść ją łyżkami. Niezależnie od okoliczności Lord Ahriman wraz z kolegami cały czas stoją na posterunku. Tacy weterani to skarb. 

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

INGESTED (Wielka Brytania) brutal death metal: 

W wyniku inspiracji takimi klasykami przejęło ich wpływy i uformowało z nich mieszankę znacznie bardziej uwspółcześnioną. Niby tylko trzech kolesi, ale pary mają za dziesięciu, bo w tym przypadku rozmawiamy o absolutnie zezwierzęconym, dzikim i rozbujanym brutalnym death metalu na slamowym paliwie z wpływami deathcore’u. Liczycie na ładne melodie albo przynajmniej fikuśną solóweczkę z wpływami fusion? Zapomnijcie!

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

STORMRULER (USA) black metal:

Stormruler przedstawia black metal w formie maksymalnie podniosłej i pełnej majestatu. Nikt nie próbuje mrugać okiem albo wplatać żartów, ponieważ przeczyłoby to maksymalnej wierze jaką mają we własne piosenki. Rycerskie zbroje, trochę melodii zapożyczonych z heavy metalu, wręcz filmowe budowanie atmosfery – kojarzy wam się ze wczesnym Dissection albo Dawn? To dobrze się kojarzy. W tym przypadku sczerniały metal poraża agresją i konsekwencją. Spójność Stormrulera skutkuje świetnymi numerami.

 FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM


Zagrają:
CANNIBAL CORPSE (USA) death metal
+
Dark Funeral (Szwecja) black metal
Ingested (Wielka Brytania) brutal death metal
Stormruler (USA) black metal

Kiedy: 30 marca (czwartek) 2023
Gdzie: Kraków @ Kamienna12 (hala Hype Park), ul. Kamienna 12
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 140 zł – w dniu koncertu 
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT

Zapraszają
Knock Out Productions 
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *