Carpathian Forest powraca do Polski na 3 koncerty. Znamy supporty grupy

Legendarne norweskie komando black metalowe, Carpathian Forest, wraca do Polski na trzy koncerty w marcu! Zespół, dowodzony przez Nattefrosta, wystąpi kolejno w Poznaniu, Katowicach oraz Warszawie, obiecuje wieczory pełne mrocznej muzyki i niezapomnianych wrażeń.

Założona w 1990 roku przez Nattefrosta i Nordavinda, Carpathian Forest to legenda ekstremalnego metalu, której nie trzeba przedstawiać fanom najciemniejszych odmian tego gatunku. W ciągu blisko 35 lat działalności zespół zdobył miano jednego z pierwszoligowych wykonawców black metalu, dzięki swojemu charakterystycznemu brzmieniu i energicznej muzyce. Ich ostatni album, „Likeim”, wydany w 2018 roku pod egidą Indie Recordings, zawiera m.in. cover „All My Friends Are Dead” z repertuaru Turbonegro, który zyskał uznanie fanów i krytyków.

Carpathian Forest w Polsce. Poznaj supporty grupy

Podczas trasy koncertowej w Polsce, Carpathian Forest będą towarzyszyć dwa znakomite polskie zespoły – krakowski Ragehammer oraz łódzkie Odium Humani Generis.

Ragehammer, znany ze swojego black/thrashowego brzmienia, już od lat zyskuje uznanie wśród fanów metalu. Ich agresywna muzyka i niepowtarzalny styl zapewnią publiczności niezapomniane doznania podczas koncertów w Polsce.

Zobacz również: Carpathian Forest. Norweska legenda black metalu powraca do Polski

Natomiast Odium Humani Generis, coraz bardziej rozpoznawalny na black metalowej scenie, otworzy wszystkie wieczory swoim potężnym brzmieniem i intensywnym występem. Ich najnowsza płyta „Międzyczas”, która ukaże się w niedalekiej przyszłości nakładem wytwórni Malignant Voices, zapowiada się na kolejny kamień milowy w karierze zespołu.

Carpathian Forest wraca do Polski. Daty, miejsca, bilety

W marcu 2024 roku odbędzie się seria koncertów w trzech polskich miastach. Rozpocznie się 9 marca w Poznaniu, w klubie Tama, po czym 10 marca artyści zawitają do Katowic, gdzie wystąpią w klubie P23. Trasa zakończy się 11 marca w Warszawie, gdzie koncert odbędzie się w klubie Proxima. To wyjątkowa okazja, aby na żywo doświadczyć energii i emocji płynących z muzyki, w niepowtarzalnej atmosferze.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 10 stycznia, o godzinie 11:00. Bilety dostępne będą w punktach sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska.

Wizyta Carpathian Forest w Polsce to doskonała okazja, aby na żywo doświadczyć mocy i pasji, jaką przekazuje ten kultowy zespół. Każdy z koncertów obiecuje być niezapomnianym przeżyciem dla fanów black metalu.

Zobacz również: Carpathian Forest na Wacken Open Air 2023 [ZDJĘCIA]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *