Castle Party 2023. Co wiemy o festiwalu?

Castle Party to jeden z największych w Europie festiwali muzyki dedykowanych fanom gotyckiego rocka. Co wiemy o przyszłorocznej edycji?

Pierwsza edycja imprezy odbyła się w 1994 roku, a wzięło w niej udział około 300 osób. Obecnie frekwencja jest o wiele większa, a na wydarzenie przyjeżdżają fani z całego świata. Impreza to jeden z największych festiwali muzycznych tego typu w Europie. Ważną jego jest możliwość podkreślenia swojej przynależności do subkultury poprzez niecodzienne stroje i wymyślne makijaże uczestników.

Castle Party 2023. Co wiemy o festiwalu?

Jak informują organizatorzy, festiwal Castle Party odbędzie się w dniach 13-16 lipca 2023 roku. Koncerty jak zawsze będą na zamku w Bolkowie oraz scenie plenerowej. Ze względu na ogromne zainteresowanie festiwalomym merchem, festiwalowy sklepik z merchem będzie całoroczny!

Kochani festiwalowicze w tym roku długo milczeliśmy, dzięki temu mieliście czas na stworzenie około trzydziestu teorii spiskowych, niestety musimy zepsuć Wam zabawę, ponieważ oficjalnie ruszamy z kolejną edycją festiwalu!
Zaczniemy skromnie od podania Wam czterech istotnych informacji:
Po pierwsze – Castle Party się odbędzie (tak więc teoria o porwaniu Krzyśka przez kosmitów i jego ucieczki do Brazylii upada)
Po drugie – Data CP2023 to 13-16 lipca 2023 roku (zatem teoria o pokryciu się z koncertem Rammsteina / Amphi Festival / Depeche Mode również upada)
Po trzecie – Sprzedaż biletów rozpocznie się pod koniec miesiąca, ale o tym napiszemy więcej później (teoria o tym że nie chcemy zrobić festiwalu też w tym momencie upada)
I po czwarte – Niedługo uruchomimy festiwalowy sklepik z merchem (całoroczny!) w którym będziecie mogli nabyć wszystkie „skarby” związane z naszym festiwalem. Więcej informacji już niedługo! (teoria na temat tego że chcemy podzielić społeczność fanów na „lepszych z merchem” i „gorszych bez merchu” również legnie w gruzach)
Podsumowując: nie wierzcie w bzdury jakie niektórzy piszą w internecie i powoli możecie odkładać budżet na przyszły rok, rezerwować kwatery oraz zacierać łapki na oficjalny teledysk z tegorocznej edycji, więcej informacji o CP2023 oraz sklepiku 🙂

LIVE ROCK JEST PATRONEM MEDIALNYM WYDARZENIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *