Castle Party 2023. Stylizacje fanów

Festiwal Castle Party to nie tylko miejsce, gdzie można podziwiać artystów na scenie, ale również arena dla modowych eksperymentów i kreatywnego wyrażania siebie. Zobacz stylizacje fanów!

Przechadzając się po festiwalowym terenie, można zobaczyć fantastyczne stroje z elementami koronki, weluru, skóry, metalowych ozdób i pięknie zdobionych akcesoriów. Dodatki takie jak brokatowe maski, długie pióra, korony, naszyjniki, rękawiczki i obuwie wyróżniają się w tłumie.

Castle Party 2023 – fani

Castle Party to miejsce, gdzie każdy może poczuć się swobodnie, niezależnie od swojego indywidualnego stylu. Nieważne czy jesteś fanem muzyki gotyckiej, czy po prostu ciekawi cię unikalna atmosfera Castle Party, warto odwiedzić ten festiwal. To wyjątkowe wydarzenie, które łączy w sobie muzykę, modę, sztukę i pasję, tworząc niezapomniane doświadczenie dla wszystkich uczestników.

Castle Party 2023. Gdzie kupić bilety?

Nie czekaj dłużej i sięgnij po bilety już teraz. Castle Party w Bolkowie to wyjątkowy festiwal, który daje możliwość spędzenia niezapomnianego czasu w otoczeniu wyjątkowej muzyki i wspaniałych ludzi. Przygotuj się na niesamowite koncerty, nowe znajomości i niepowtarzalną atmosferę. To wydarzenie, które będzie cię inspirować i na długo pozostanie w twojej pamięci.

Koncerty odbywają się na dwóch scenach – w parku oraz na zamku. Bilety jednodniowe oraz karnety są dostępne na oficjalnej stronie festiwalu, gdzie będziecie mogli zakupić je w niesamowitej cenie 230 PLN i 599 PLN. Możecie je również kupić w kasach przy wejściu na imprezę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *