Castle Party 2024. Kolejne atrakcje z okazji 30 rocznicy festiwalu

Castle Party 2024 w Bolkowie to wydarzenie, które przyciągnie miłośników muzyki i kultury alternatywnej z całego świata. Festiwal, odbywający się w malowniczym zamku, oferuje niezwykłe doświadczenia, od koncertów po wyjątkowe wystawy i pokazy mody.

Castle Party to jedno z największych wydarzeń w Europie dla fanów muzyki gotyckiej, industrialnej i alternatywnej. Festiwal, który odbywa się od 11 do 14 lipca 2024 w Bolkowie, przyciąga tysiące uczestników, którzy przyjeżdżają, aby cieszyć się atmosferą średniowiecznego zamku i uczestniczyć w koncertach znanych zespołów. Tegoroczna edycja obfituje w różnorodne atrakcje, które z pewnością zadowolą każdego fana muzyki alternatywnej.

Castle Party 2024. Pokaz mody alternatywnej

W sobotę, 13 lipca o godzinie 13:30, na Bolkowskim rynku odbędzie się niezwykły pokaz mody, który będzie łączył różne style mody alternatywnej. Na wybiegu zobaczymy gotyckie suknie, awangardowe projekty oraz stylizacje z nutką fetyszu. Swoje kolekcje zaprezentują znani projektanci, m.in. Emerald Queen Art, Lena z Vintage Imperial Clothing, Alona Zozulia z projektem „NO stress”, Arachne Craft, Rock-Files oraz marka hellrider. Dodatkową atrakcją będzie performance Marilyn Rosa, który z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Castle Party 2024 Wystawa retro konsol i komputerów

Impreza towarzysząca Castle Party, Wystawa Retro Konsol i Komputerów, odbędzie się 13-14 lipca w Bolkowskiej Galerii Historyczno-Artystycznej ARS ET HISTORIA. Odwiedzający będą mogli zobaczyć i zagrać na klasycznych konsolach i komputerach. W sobotę zaplanowano również prelekcje o retro sprzętach, grach oraz muzyce tworzonej przy użyciu starych syntezatorów. Kulminacyjnym punktem programu będzie koncert o godzinie 15:00, podczas którego usłyszymy muzykę wykonywaną na komputerach Commodore 64 i syntezatorach.

Castle Party 2024. Gdzie kupić bilety?

Bilety na Castle Party 2024 można zakupić na oficjalnej stronie festiwalu. Warto zaopatrzyć się w nie z wyprzedzeniem, gdyż zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne. Nie przegap szansy na udział w tym wyjątkowym festiwalu i zanurz się w magicznym świecie Castle Party!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *