Chcecie zagrać na Mystic Festival 2024?

Mystic Coalition zaprasza zespoły do wzięcia udziału w trzeciej edycji konkursu Road to Mystic, który zakończy się występem zwycięzcy na Mystic Festival w czerwcu przyszłego roku. Megadeth, Bring Me The Horizon i Machine Head czekają na wasze towarzystwo, a my czekamy na zgłoszenia.

Road to Mystic jest konkursem dla zespołów, które chcą i powinny wystąpić na Mystic Festival, jednak w tym roku nie dostały od nas zaproszenia. Możecie mieć w dorobku tylko nagrania demo, ale wasza dyskografia może też liczyć kilka płyt – staż i zasługi na początku tej drogi nie mają znaczenia. Dowolny jest również rodzaj wykonywanej muzyki, dopóki wpisuje się w linię programową naszego festiwalu. Death i black będą w porządku, heavy metal i thrash też, do tego stoner, grind, hardcore, sludge, doom, gothic, post-metal… Wszystko jedno, co gracie, byle publiczność Mystic Festival chciała tego słuchać.

Żeby wziąć udział w Road To Mystic trzeba wypełnić formularz dostępny na stronie festiwalu i czekać na przyjęcie zgłoszenia. Na śmiałków czekamy do 5 stycznia 2024!Road to Mystic 2024. Chcecie zagrać na festiwalu? Czekamy na zgłoszenia!

Wszystkie zgłoszenia dopuszczone do konkursu utworzą listę zespołów, na które fani muzyki będą mogli głosować od 10 stycznia do 9 lutego. Do ścisłego finału trafią trzy grupy, które uzyskają najwięcej głosów oraz jeden zespół wskazany przez jury (tzw. dzika karta). Jury zastrzega sobie możliwość nieprzydzielenia dzikiej karty – wtedy przechodzi kapela, która w głosowaniu uplasowała się na czwartym miejscu.

Najlepszą czwórkę poznamy 15 lutego, a już 24 lutego odbędzie się koncert finałowy w gdańskim klubie Drizzly Grizzly (tym samym, który na festiwalu przeistacza się w Sabbath Stage). Finał Road to Mystic połączony będzie z koncertem Passage to Mystic, z Samael w roli głównej – w odbywającym się za ścianą, w B90. Zespół, który tego wieczoru najbardziej przypadnie do gustu jurorom konkursu otrzyma zaproszenie na Mystic Festival 2024.

Występy konkursowe oceniać będzie jury w składzie: Adam Brzeziński, Bartosz Cieślak, Jarosław Anzhellmo Giers, Jarek Szubrycht i Natalia Zamilska.

Już dziś zgłoś swój zespół na konkurs Road to Mystic! Do zobaczenia w czerwcu w Stoczni!

Na Mystic Festival 2024 zapraszamy do Gdańska Stoczni w dniach 5-8 czerwca. W programie m.in. Bring Me The Horizon, Machine Head, Bruce Dickinson, Satyricon, Accept, Biohazard, Chelsea Wolfe, Body Count, Sodom, Furia, Thy Art Is Murder, Life Of Agony, Leprous, Lord Of The Lost, Graveyard, High On Fire, Orange Goblin, Suffocation, Vio-Lence, Ithaka, Asphyx, Mysticum, Blackgold, Crystal Lake, Endseeker, Humanity’s Last Breath, Lamp of Murmuur, Wayfarer, Lik, Ghøstkid i Sanguisugabogg.

Bilety:

Więcej informacji i bilety: https://www.mysticfestival.pl/

Obecnie w sprzedaży:

  • Karnety czterodniowe Early Bird, w cenie 749 złotych.
  • Karnety czterodniowe VIP, w cenie 1299 zł.

Karnety możecie nabyć również za pośrednictwem serwisu https://www.ebilet.pl/ – w ofercie sprzedaż ratalna. Kupujesz dziś, płacisz później.

Organizatorem festiwalu oraz koncertów Passage to Mystic Festival 2024 jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym. W jego skład wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *