Coma zawiesza działalność: Szok i niedowierzanie fanów!

Po 21. latach działalności i ogromnych sukcesach w kraju i za granicą łódzki zespół Coma zawiesza działalność i ogłasza pożegnalną trasę koncertową. Fani są w szoku i nie wierzą w decyzję swoich idoli!

Coma zawiesza działalność: 1 września 2019 roku na profilu zespołu w serwisie Facebook pojawiło się krótkie i niezwykle zaskakujące oświadczenie:

Po dwudziestu jeden latach wspólnego grania podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności. Wszystkim, którzy byli z nami, dziękujemy za wspólny, doskonały czas. Zapraszamy na ostatnie koncerty zespołu – tej jesieni zagramy trasę „GAME OVER”.

Coma zawiesza działalność.

Pod oświadczeniem pojawił się również teledysk do utworu „Pożegnanie z Bajką”, w którym gościnnie pojawił się Ralph Kaminski.

Zobacz także: Punk Fest: Kolejna odsłona kultowego festiwalu

Kompozycja pochodzi oczywiście z ostatniej płyty zespołu, czyli „Sen o Siedmiu Szklankach”.

Coma ogłasza pożegnalną trasę koncertową

Ostatnia trasa koncertowa Comy będzie nosić nazwę GAME OVER TOUR 2019. W listopadzie i grudniu słynna polska formacja zagra kilka pożegnalnych koncertów, które odbędą się między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi czy Poznaniu.

Zobacz także: Wspólna trasa legend metalu [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Zespół Coma znany jest fanom muzyki przede wszystkim z energetycznych i widowiskowych koncertów, łączących w sobie elementy poezji, muzyki, teatru i filmu. Grupa powstała w 1998 roku W maju 2004 roku wydała swój pierwszy album pt. „Pierwsze Wyjście z Mroku”, który został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków, branżę i, co najważniejsze, przez publiczność. Płyta została nagrodzona m.in Fryderykiem.

W tym samym roku Coma została laureatem 25. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Przez kolejne lata zespół wydał pięć płyt studyjnych, z których trzy pokryły się platyną i złotem, oraz trzy wydawnictwa koncertowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *