Corey Taylor zdradził, że Slipknot wyda nowy album w tym roku

Nowy Slipknot coraz bliżej! Corey Taylor zdradził, że Slipknot wyda nowy album w tym roku!

Slipknot już od jakiegoś czasu zapowiada nowy album. Fani jednak od kilku miesięcy nie dostali informacji w sprawie płyty, aż do teraz! Podczas jednego z koncertów w Cincinnati wokalista zespołu wypowiedział się na temat nachodzącego wydawnictwa. Kiedy możemy spodziewać się nowości od Taylora i spółki?

Wokalista Corey Taylor potwierdził na Twitterze, że zespół planuje nowe wydawnictwo na rok 2022.

Taylor zdradził również, że pracują nad wideo do „The Chapeltown Rag”, co może oznaczać, iż kawałek będzie jednak singlem zapowiadającym cały krążek.

Slipknot prężnie działa i aktualnie koncertuje po całym świecie ze swoim materiałem. Na tegorocznej trasie nie brakuje kultowych szlagierów zespołu i nowości. Grupa praktycznie z koncertu na koncert zaskakuje swoich fanów mrocznym i mocnym widowiskiem. Nowych utworów będzie można posłuchać nawet w Polsce już 7 sierpnia 2022 w Ergo Arenie.

Slipknot w Polsce. Data, miejsce, bilety

Slipknot opublikował daty europejskiej trasy koncertowej. Ma odbyć się na przełomie lipca i sierpnia 2022 roku, a jednym z przystanków będzie koncert w Polsce. Slipknot wystąpi w trójmiejskiej Ergo Arenie 7 sierpnia 2022 roku.

Przedsprzedaż biletów na koncert jest ponownie dostępna na:

INFORMACJA OD ORGANIZATORA: fani do 13 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej, w przedziale wiekowym 13-18 lat muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego na udział w koncercie.

Rodzaje i ceny biletów:

  • GOLDEN CIRCLE: 339 PLN
  • PŁYTA: 239 PLN
  • SEKTORY: 169 – 299 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *