Counting Crows juz za kilka dni zagra w Polsce

To 2 godzinne show w Meadow Brook złożone z 21 piosenek było przejawem muzycznej doskonałości — prostym dla Counting Crows i czymś bardzo cennym, co tylko parę zespołów posiada – reklamuje koncert Counting Crows redakcja Oakland Press. My dodajemy, że naprawdę warto!

Po skończonej trasie “The Butter Miracle Tour” w US, Counting Crows ogłosili długo oczekiwany powrót do Europy z „Counting Crows: Butter Miracle Tour 2022”.

„Counting Crows to bez wątpienia jeden z najlepszych zespołów alternatywnego rocka I to dobrze mieć ich z powrotem”– The Rock Revival

Ten kultowy zespół rockowy powraca z pandemii z trasą Butter Miracle Tour

– pisze WWAY-TV

Nominowany do nagrody GRAMMY i Oscara Counting Crows od ponad dwóch dekad oczarowuje słuchaczy na całym świecie swoim uduchowionym i zawiłym podejściem do ponadczasowego rock&rolla.

Counting Crows wszedł na scenę muzyczną w 1993 roku z multiplatynowym albumem „August and Everything After”. Zespół wydał siedem albumów studyjnych, sprzedając ponad 20 milionów płyt na całym świecie i jest określany jako jeden z najbardziej wyróżniających się zespołów koncertujących na świecie.

W 2004 roku grupa Counting Crows nagrała hit „Accidently in Love” dla animowanego filmu Shrek 2.

Natychmiastowy sukces utworu przyniósł zespołowi nominację do Oscara za „Najlepszą oryginalną piosenkę” w 2005 roku, nominację do Złotego Globu za „Najlepszą oryginalną piosenkę” oraz nominację do nagrody GRAMMY za „Najlepszą piosenkę napisaną do filmu, telewizji bądź innych mediów „.

Przez ostatnie 30 lat, genialny twórca piosenek i frontman zespołu – Adam Duritz doprowadził zespół na 8 miejsce w kategorii „Greatest of All Time:Adult Alternative Artists” na 25 jubileuszowej liście Billboardu. 21 maja 2021 Counting Crows wydali album „Butter Miracle: Suite One”, który otrzymał entuzjastyczne recenzje.

Counting Crows w Polsce. Data, miejsce, bilety

Koncert odbędzie się 13 marca 2022 roku w klubie Stodoła. Bilety znajdziecie na stronach Live Nation Polska oraz Ticketmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *