Crowbar zagrał na Park Stage podczas Mystic Festival

W dniu 7 czerwca 2024 roku podczas Mystic Festival w Gdańsku miało miejsce wydarzenie, na które wyczekiwali fani zespołu Crowbar. Na Park Stage pojawiła się legendarna amerykańska formacja Crowbar, która swoją energią i brutalnym brzmieniem porwała zgromadzoną publiczność.

oncert rozpoczął się punktualnie o godzinie 17:15, a tłum już od samego początku reagował entuzjastycznie. Kirk Windstein, charyzmatyczny frontman zespołu, swoim głębokim i chropowatym wokalem od razu wprowadził wszystkich w charakterystyczny dla Crowbar sludge’owy klimat. Setlista była starannie dobrana, obejmując zarówno klasyki, jak i nowsze utwory, co zadowoliło zarówno wieloletnich fanów, jak i tych, którzy po raz pierwszy mieli okazję zobaczyć zespół na żywo.

Crowbar zagrał m.in. takie utwory jak „Burn Your World”, „Chemical Godz”,Negative Pollution”, „The Cementary Angels”, „All I Had (I Gave)”, „Planets Collide” oraz „Walk With Knowledge Wisely”. Każdy z nich był odegrany z niezwykłą precyzją i pasją, a ciężkie riffy i potężne breakdowny wprawiały tłum w prawdziwy szał.

Atmosfera na koncercie była niesamowita – można było poczuć jedność i wspólnotę wśród fanów, którzy przyszli, aby wspólnie przeżyć ten wyjątkowy wieczór. W powietrzu unosiła się energia i emocje, które w połączeniu z potężnym brzmieniem Crowbar stworzyły niezapomniane widowisko.

Zobaczcie galerie z tego koncertu Crowbar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *