Cryptopsy powracają do Polski na trzy koncerty

Death metalowi niszczyciele z Cryptopsy powracają w ramach promocji “As Gommorah Burns” grupa wraca do Europy w towarzystwie pionierów technicznego death metalu z Atheist Band oraz kalifornijskiego Almost Dead.

Kanadyjczycy z Cryptopsy świętują wejście w czwartą dekadę swojej działalności wydaniem ósmego w swoim dorobku albumu “As Gommorah Burns”. Kwartet Mounier, Donaldson, McGachy oraz Pinard po raz pierwszy w historii połączył siły z wytwórnią Nuclear Blast i umacnia w przekonaniu o niezmiennie wysokiej formie zespołu – krążek rzuca nowe standardy w gatunku za sprawą bezkompromisowego ataku oraz warsztatu muzycznego wyciągniętego na kolejny, wyższy poziom.

CRYPTOPSY (Kanada / Nuclear Blast Records) – death metal

Pod koniec drugiego miesiąca nowego roku formacja powróci do Europy w towarzystwie niekwestionowanych pionierów technicznego death metalu, amerykańskiego Atheist. Zespół-inspiracja dla wielu ekstremalnych grup z wirtuozerskim zacięciem powróci na Stary Kontynent po raz pierwszy od 2011 roku ze specjalnym, jubileuszowym setem, opartym na płytach ‘Piece of Time’, ‘Unquestionable Presence’ oraz ‘Elements’. Na dobicie, choć tak naprawdę na otwarcie każdego wieczoru – kalifornijski, groove/thrashowy Almost Dead, który będzie świeżo po premierze swojego longplaya “Destruction Is All We Know”.

ATHEIST (USA) – techniczny death metal

ALMOST DEAD (USA / Innerstrenght Records) – bay area thrash, hardcore

Szczegóły koncertów CRYPTOPSY & ATHEIST + Almost Dead

  • 27.02.24 – Poznań – 2Progi
  • 28.02.24 – Warszawa – Proxima
  • 29.02.24 – Kraków – Kwadrat

Przedsprzedaż biletów na www.winiarybookings.pl

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *