Cult of Luna i Russian Circles zagrali w Krakowie [ZDJĘCIA]

Cult of Luna i Russian Circles na coheadlinerskiej trasie po Starym Kontynencie, odwiedziły klub Studio w Krakowie!

Czołowe zespoły post-metalowe zawitały do Polski na dwa koncerty. Cult of Luna i Russian Circles na wspólnej trasie po Europie, odwiedziły także Polskę – Kraków (30.03.2023) oraz Warszawę (31.03.2023). W roli supportu wystąpiła brytyjska grupa Svalbard. Wszystkie kapele, choć niezbyt popularne, zgromadziły w Krakowskim klubie Studio sporo wiernej publiczności. Duża dawka ciężkiej, ale bardzo atmosferycznej muzyki potrafiła rozkołysać i zaangażować zebranych fanów.

Cult of Luna i Russian Circles w klubie Studio

Cult of Luna i Russian Circles to formacje, które na scenie post-metalowej już nic nie muszą udowadniać. Zespoły te od lat konsekwentnie podążają własnymi ścieżkami, jednak w obu przypadkach możemy znaleźć wspólny pierwiastek – nacisk na atmosferę i wypełnienie utworów emocjami. Ich ostatnie wydawnictwa, “The Long Road North” (Cult of Luna) oraz “Blood Year” (Russian Circles), wskazują, że o spadku formy nie ma mowy.
W roli supportu zaprezentowała się brytyjska grupa Svalbard, której mieszanka post-rocka, black metalu oraz d-beatu zwraca uwagę coraz większej publiczności na europejskiej scenie.

Organizatorem koncertów w Polsce była firma Winiary Bookings.

Cult of Luna

Russian Circles

Svalbard

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *