Daria Zawiałow kontynuuje trasę ’92

Daria Zawiałow zaczyna rok 2024 mocnym uderzeniem. 13 lutego artystkę będzie można zobaczyć na gali Bestsellery Empiku, a zaraz później, 16 lutego, odbędzie się jej pierwszy halowy koncert w tym roku.

W grudniu 2023, podczas wielkiego koncertu na warszawskim Torwarze fani mogli usłyszeć na żywo materiał z ostatniego albumu artystki – „Dziewczyna POP„, na setliście znalazły się także starsze utwory w nowych aranżacjach, na scenie pojawili się zaskakujący goście, a całość została wzbogacona o imponującą produkcję, scenografię oraz multimedia. Powiedzieć, że recenzje tego wydarzenia były bardzo entuzjastyczne, to zdecydowanie za mało – padały nawet takie o najlepszym koncercie ubiegłego roku!

Zobacz także: SORRY BOYS wystąpili w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Kontynuacja Trasy 92’ w 2024 roku będzie wyglądać równie okazale. Pierwszy koncert uświetnili swoimi wykonaniami Mela Koteluk i Dawid Podsiadło, natomiast w kolejnych miastach, zaczynając od Gdańska, fani mogą spodziewać się równie wyjątkowych gości. Kogo konkretnie? Tej niespodzianki Daria zdradzać nie chce, natomiast mówi, że „będzie ogień!”.

Nie mogę się doczekać tych spotkań! Bądźcie ze mną, bądźcie z moim zespołem, będzie niesamowicie!

dodaje artystka

Przemyślany scenariusz, trzy części koncertu oddzielone prywatnymi materiałami video z podróży po Stanach Zjednoczonych, trzy sceny, pieczołowicie zbudowana scenografia, goście, energetyzujący repertuar, a przede wszystkim wyjątkowa Daria Zawiałow – to wystarczające argumenty, żeby pojawić się na koncertach z Trasy 92′.

Daria Zawiałow rusza w trasę ’92. Daty, miejsca, bilety

  • 16.02.24 / Gdańsk /SOPOT / ERGO ARENA
  • 24.02.24 / Wrocław / HALA STULECIA
  • 09.03.24 / Kraków / TAURON ARENA Kraków
  • 14.03.24 / Poznań / MTP – Pawilon 3A
  • 13.04.24 / Łódź / ATLAS ARENA
  • 28.04.24 / Warszawa / COS TORWAR

Bilety dostępne na  Eventim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *