DARIA ZAWIAŁOW ogłasza koncerty halowe TRASY 92’

Pięć koncertów halowych Darii Zawiałow promujących czwarty studyjny album ktorego pierwszym zwiastunem jest singiel “FIFI HOLLYWOOD”.

Daria zapowiada trasę, która rozpocznie się w grudniu:

„Po rocznej przerwie w koncertowaniu, znowu spotkamy się na trasie koncertowej. Tym razem zobaczymy się z Wami … w HALACH 5 miast, 5 hal. Nie ukrywam, jest to dla nas miażdżące. Ja i chłopaki jesteśmy mega zajarani, gotowi do działania i już nie możemy się doczekać!!! Na dzień dzisiejszy nie mogę jeszcze zdradzić szczegółów tego co wydarzy się na trasie – wraz ze zbliżającą się premierą nowego albumu, będę odkrywała nowe karty… także no. BĄDŹCIE Z NAMI!”

Daria Zawiałow viedo do utworu „FIFI HOLLYWOOD”

Pierwsze dźwięki najnowszego utworu „Fifi Hollywood” przekonują, że jesienią do rąk fanów zostanie oddany album o zupełnie nowym brzmieniu od znanego z albumu „Wojny i Noce”. Przy tworzeniu nowego materiału, po latach współpracy z Michałem Kushem, Daria zdecydowała się na zmianę producenta. Tym razem jest to Bartosz Dziedzic, stojący za takimi wydawnictwami, jak „Granda” Brodki czy „Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadły.

DARIA ZAWIAŁOW TRASA 92’

  • 02.12.23 – Warszawa / COS TORWAR „Koncert Premierowy”
  • 16.02.24 – Gdańsk / ERGO ARENA
  • 24.02.24 – Wrocław / HALA STULECIA
  • 09.03.24 – Kraków / TAURON ARENA KRAKÓW
  • 30.03.24 – Poznań / SALA ZIEMI
  • 28.04.24 – Warszawa / COS TORWAR

Bilety na koncerty w 2024r. dostępne są na https://eventim.pl https://ebilet.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *