David Garrett zaskoczy w Warszawie

Już za nieco ponad miesiąc David Garrett zagra w Polsce! To będzie niesamowity koncert, pełen niespodzianek!

David Garrett zapowiedział, że zapewni swoim fanom wiele skrajnych emocji. Będzie czas na refleksję i zabawę, przy akompaniamencie skrzypiec, gitary i basu.

David Garrett zagra już wkrótce zagra w Polsce

Trasa koncertowa “ICONIC” startuje 18 marca w Mannheim w Niemczech.  Wyczekiwany koncert najlepszego skrzypka na świecie odbędzie się 18 kwietnia 2023 roku w COS Torwar w Warszawie. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM. 

Hołd Garretta dla najlepszych wirtuozów wszechczasów

Najnowszy album „ICONIC” to hołd Garretta dla najlepszych wirtuozów wszech czasów. Znajdują się na nim takie utwory jak “Ave Maria” Schuberta, “Cztery pory roku” Vivaldiego i “Dansemacabre” Saint-Saënsa. Część utworów, które znalazły się na krążku, Garrett wykonał także w duetach. Do współpracy zaprosił m.in. swoich nauczycieli i osoby, które wywarły duży wpływ na jego warsztat muzyczny i sceniczny. Wśród nich znalazł się, chociażby znany na całym świecie tenor Andrea Bocelli i Itzhak Perlman. Klasyczne melodie wybrzmią z pewnością na koncercie. Fani muzyka już nie mogą się doczekać, aż usłyszą na żywo interpretacje znanych i wybitnych utworów. 

David Garrett zapowiedział w jednym z wywiadów udzielonych Prestige MJM, że na koncercie nie zabraknie kilku niespodzianek.

Mam nadzieję, że na koncercie w Warszawie fani poczują wszystkie możliwe emocje, które muzyka umie wydostać z człowieka. Cały program jest zaplanowany jako emocjonalny rollercoaster:  przeżyjecie momenty zarówno wzruszenia jak i radości. To wszystko zapewnię moim polskim fanom na koncercie w Warszawie. 

– zapowiada Garrett.

David Garrett w Polsce. Data, miejsce, bilety

David Garrett podczas trasy “ICONIC” nie będzie występował sam. Towarzyszyć mu będą niezwykli muzycy. Na scenie obok skrzypka pojawią się gitarzysta Franck van der Heijden oraz basista Rogier van Wegberg. Artyści od wielu lat współpracują już z Garrettem przy wielu projektach. Wcześniej mieli okazję pracować także u boku Michaela Jacksona, Celine Dion, Seala i Il Divo. Z pewnością koledzy Davida dodadzą mu jeszcze więcej energii, a koncert będzie jeszcze bardziej niesamowity! 

Koncert w Polsce odbędzie się 18 kwietnia 2023 roku w COS Torwar w Warszawie, bilety dostępne są na stronie biletserwis.pl. Na koncert Davida Garretta zaprasza agencja Prestige MJM. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *