DeathbyRomy na jedynym koncercie w Polsce. Prowokatorka zagra w Warszawie

DeathbyRomy to niezwykła piosenkarka i prowokatorka, która w swojej muzyce przekazuje zarówno ból, jak i euforię. Jej chwytliwe, ale jednocześnie alternatywne utwory łączą popowe melodie i energetyczne, trap metalowe bity z hipnotycznym wokalem i głęboko osobistymi tekstami.

Debiutancki album „Monsters” z 2018 roku przyniósł jej ogromną popularność, a liczni fani pojawiali się na jej koncertach w charakterystycznym makijażu oczu. W 2019 roku wydała EP-kę „Love U – to Death”, na której znalazł się popularny utwór „Problems”, który często był odtwarzany.

DeathbyRomy w Polsce

W październiku 2022 roku DeathbyRomy wydała swoją pierwszą niezależną EP-kę „Entropy”, która zyskała szerokie uznanie. Jej single znalazły się na playlistach takich jak All New Rock, New Noise, Fierce Femmes, Sludge, Misfits 2.0, Sinister Sounds i wiele innych. Piosenki z tej EP-kI miały również premierę w BBC Radio 1 Rock w programie Future Alternative. DeathbyRomy została zauważona przez takie media jak PAPER mag i Grimy Goods, a Kerrang! nadał jej tytuł Artystki Tygodnia.

Zobacz również: dEUS zaprasza na koncert w Polsce

W 2022 roku DeathbyRomy występowała razem z Bring Me The Horizon, otwierała koncerty MODSUN w Wielkiej Brytanii i grała na festiwalach w Europie i Stanach Zjednoczonych. W 2023 roku artystka odbyła trasę koncertową z The Used i Pierce the Veil po 14 stanach USA. Ponadto, będzie współpracować z Adult Swim, który wyda jej dwie piosenki wraz z animowanym teledyskiem na swoich platformach, takich jak Adult Swim i HBO Max. DeathbyRomy wciąż rozwija swoją kreatywność i przyciąga uwagę swoją unikalną muzyką i ekscytującymi projektami.

DeathbyRomy zagra w Warszawie. Gdzie kupić bilety?

16 października 2023 roku utalentowana autorka tekstów i piosenkarka wystąpi w Warszawie, tym razem na scenie VooDoo Club. Bilety na to wydarzenie będą dostępne od 14 lipca 2023 roku na stronie livenation.pl. Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się 13 lipca o godzinie 11:00, a przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się 13 lipca o godzinie 13:00. Ogólna sprzedaż rozpocznie się 14 lipca o godzinie 11:00 na LiveNation.pl. Nie przegap okazji, aby zobaczyć tę utalentowaną artystkę na żywo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *