Deep Purple w Polsce! Tym razem grupa odwiedzi Łódź

12 października w Atlas Arena w Łodzi wystąpi Deep Purple! Gościem specjalnym zespołu będzie amerykańska formacja Jefferson Starship. Bilety są już w sprzedaży, zapraszamy!

Wszystkie bilety zakupione na koncert, który miał odbyć się w październiku tego roku, a także w pierwotnym terminie w 2020 roku zachowują swoją ważność na łódzki występ zespołu w 2022 roku. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły. Jednocześnie gorąco apelujemy o zachowanie zakupionych już biletów na koncert Deep Purple.

Deep Purple ponownie w Polsce

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. Grupa działa już od ponad 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt. Deep Purple wydał 22 płyty studyjnych i liczne albumy koncertowe, a utwór „Smoke On The Water’ znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej.

W sierpniu 2020 roku ukazał się album „Whoosh!”, a w listopadzie zeszłego roku krążek „Turning to Crime”, na którym znalazł się zestaw niezwykłych coverów w wydaniu Deep Purple. W lipcu z zespołem pożegnał się Steve Morse, a zastąpił go irlandzki wokalista i gitarzysta Simon McBride. Wielka muzyczna podróż pod znakiem Deep Purple trwa nadal, a jak nowy materiał sprawdza się na żywo, przekonać będzie można się już 12 października w Łodzi, zapraszamy!

Deep Purple w Łodzi. Gdzie kupić bilety?

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Stojące kat. 1 (płyta) – 190 / 210 zł

Stojące kat. 2 (Golden Circle) – 340 / 360 zł

Siedzące kat. 1 – 285 / 305 zł

Siedzące kat. 2 – 205 / 225 zł

Siedzące kat. 3 – 170 / 190 zł

Bilety do nabycia na stronach:

https://shop.metalmind.com.pl/133,bilety_22,pl.html (KOLEKCJONERSKIE)

www.eventim.pl 

www.ebilet.pl 

www.biletin.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *