Def Leppard w Polsce [ZDJĘCIA]

Po oszałamiająco udanej północnoamerykańskiej trasie stadionowej w 2022 roku, na której sprzedano ponad 1,3 miliona biletów, rockowe giganty Def Leppard i Mötley Crüe zagrali w Krakowie trasę koncertową pod nazwą „The World Tour” w 2023 roku.

Def Leppard, z ponad 110 milionami sprzedanych albumów na całym świecie, dwiema nagrodami Diamond Awards w USA, a także wprowadzeniem do Rock & Roll Hall of Fame® w 2019 roku, kontynuuje swoją dominację w świecie rocka.

Monumentalny koncert Def Leppard w Krakowie

Ich spektakularne występy na żywo i znakomite hity utrwaliły ich status jako jednego z najważniejszych zespołów w muzyce rockowej. Ich albumy Pyromania i Hysteria są jednymi z najlepiej sprzedających się albumów wszech czasów, zawierając nieśmiertelne hity takie jak „Rock of Ages”, „Pour Some Sugar on Me” i „Foolin”.

Zespół otworzył show nowym numerem „Take What You Want”. Def Leppard pokazał swoje wieloletnie doświadczenie, zapewniając publiczności doskonałe show, który z pewnością nie zawiodło nawet najbardziej wymagających fanów. Już jako drugi zagrali swój wielki przebój „Let’s Get Rocked”, praktycznie od razu przekazując energię na cały wieczór. Kolejne utwory, takie jak „Animal”, „Hysteria” i „Pour Some Sugar on Me”, prowadziły przez prawdziwe spektrum emocji, jednocześnie utrzymane w charakterystycznym dla zespołu stylu.

Zakończenie było naprawdę imponujące z hitami takimi jak „Hysteria”, „Pour Some Sugar On Me”, „Rock of Ages” i „Photograph”. W trakcie ostatniego utworu, na wielkich ekranach wyświetlane były tytułowe fotografie, początkowo przedstawiające samych artystów z różnych okresów ich kariery. W miarę upływu czasu, zdjęcia zespołu zaczęły mieszać się ze zdjęciami fanów. To stanowiło znakomite ujęcie relacji, które łączą zespół ze swoimi słuchaczami – bez fanów nie ma muzyków.

Spektakl nie ograniczał się tylko do muzyki. Świetlne efekty specjalne i pirotechnika były dodatkowym atutem show. Było głośno, było energetycznie, a przede wszystkim – rockowo.

Def Leppard w Krakowie (setlista):

 1. Take What You Want
 2. Let’s Get Rocked
 3. Animal
 4. Foolin’
 5. Armageddon It
 6. Kick
 7. Love Bites
 8. Promises
 9. This Guitar
 10. When Love and Hate Collide
 11. Rocket
 12. Bringin’ On the Heartbreak
 13. Switch 625
 14. Hysteria
 15. Pour Some Sugar on Me
 16. Rock of Ages
 17. Photograph

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *