Deicide i Kataklysm na dwóch koncertach w Polsce tego lata!

Deicide zapowiedzieli trzynasty studyjny album „Banished By Sin” a już w sierpniu wystąpią w Poznaniu i Wrocławiu w towarzystwie Kataklysm i Brand Of Sacrifice

Deicide zapowiedzieli trzynasty studyjny album „Banished By Sin”! Amerykańska legenda death metalu pod wodzą Glena Bentona powróci po wielu latach do Polski, kontynuując tournee z okazji 30-lecia kultowego albumu “Legion”. Muzycy zagrają 8-ego sierpnia w poznańskim klubie B17, a 9-ego sierpnia we wrocławskim klubie Zaklęte Rewiry w towarzystwie kanadyjskiego, death metalowego walca w postaci Kataklysm, a obydwa koncerty otworzy deathcore’owe Brand Of Sacrifice.

DEICIDE (USA / Century Media Records) – death metal

Kontrowersyjni i bezkompromisowi – tak przez lata była określana grupa Deicide, która ze swoim antychrześcijańskim przekazem i wizerunkiem zaliczyła sceny największych, metalowych festiwali świata. Ich dyskografię, póki co, zamyka materiał “Overtures of Blasphemy” z 2018 roku, a fani czekają na jakieś nowości od grupy. Wraz z nimi na scenie zobaczycie dobrze znany polskim fanom, kanadyjski Kataklysm. Maurizio Iacono i Jean-François Dagenais, czyli jedyni założyciele grupy, którzy grają w niej do dziś, przygotowują się aktualnie do wydania piętnastego LP w swojej karierze, bo album “Goliath” ujrzy światło dziennie już 11-ego sierpnia tego roku, a to najlepsza okazja, aby odwiedzić ponownie Polskę! Koncerty otworzy zespół Brand of Sacrifice, który szturmem wdarł się na metalową scenę w 2018 roku. Panowie z Toronto umiejętnie łączą, przeżywający drugą młodość, deathcore z technicznym death metalem, a ich EPka “Between Death and Dreams” z tego roku to zbiór czterech metalowych hitów, które musicie usłyszeć na żywo!

KATAKLYSM (Kanada / Nuclear Blast) – death metal

Kataklysm rządzi przede wszystkim za sprawą żelaznej konsekwencji. Od 1995 roku wydali czternaście płyt, a do tego nie zaliczyli żadnej dłuższej przerwy w karierze. Nawet zaczynając od mięsistego i surowego death metalu, przeszli w jego melodyjne rejony, bez jednoczesnego utraty spójności stylu czy ucieczek w zagubienie. Kanadyjczycy wiedzą, że w tej muzyce ważny jest charakterny riff, puentująca go melodia oraz głęboki growling. Wiedza to, dlatego stosują się na piątkę z plusem. W sierpniu odbędzie się premiera najnowszego albumu studyjnego Kanadyjczyków „Goliath” nakładem Nuclear Blast Records.

BRAND OF SACRIFICE (Kanada / Blood Blast) – deathcore, technical death metal

DEICIDE i KATAKLYSM koncerty – Gdzie? Kiedy? Bilety?

DEICIDE i KATAKLYSM
BRAND OF SACRIFICE
8.08.2023
Poznań, B17
9.08.2023
Wrocław, Zaklęte Rewiry
BILETY: https://bit.ly/DEICIDE_PZŃ
Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *