DELAIN na jedynym koncercie w Polsce

W lutym 2023 roku, zespół wypuścił swój siódmy album zatytułowany „Dark Waters”. Już wkrótce grupa zagra swoj jedyny koncert w Polsce, który odbędzie się w warszawskim klubie Proxima.

Holenderskie Delain ma na swoim koncie 7 albumów, 3 epki i DVD live, na których to materiałach można usłyszeć wielu znamienitych gości, jak np. Sharon Den Adel (Within Temptation), Marko Hietala (Nightwish), którego zespół zaprosił do udziału również na najnowszym albumie, oraz Alisse White-Gluz (Arch Enemy).

Delain na jedynym koncercie w Polsce

Przez wspólne trasy zagrane z Nightwish, Sabatonem czy Within Temptation oraz występy na uznanych festiwalach typu Wacken, Graspop i Download, Delain na przestrzeni lat dorobili się marki jednego z czołowych przedstawicieli metalu symfonicznego. Ze zmianami w lineupie, w tym z nową wokalistką – Dianą Leah, formacja kontynuuje swoją podróż, obierając nieco nowe ścieżki na scenie metalowej.

Zobacz również: Tommy Johansson opuszcza Sabaton. Jest oświadczenie zespołu

Zespół aktualnie promuje „Dark Waters” siódme wydawnictwo studyjne z 10 lutego 2023 roku

Na płycie znalazło się jedenaście utworów, w tym „The Quest and the Curse” w wersji standardowej i fortepianowej. W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Marko Hietala, Paolo Ribaldini, Rob van der Loo, Ruud Jolie, Guus Eikens, Perttu Vanska i Mikko P. Mustonen.

W 2021 roku formację opuścili Charlotte Wessels, Otto van der Oije, Timo Somers i Joey de Boer. Na ich miejsce Martijn Westerholt zaangażował Dianę Leah, Ludovico Cioffiego, Ronalda Landę i Sandera Zoera.

Delain w Polsce. Data, miejsce, bilety

Miłośnicy symfonicznego metalu, przygotujcie się na niezapomniany koncert holenderskiego zespołu Delain, który odbędzie się 26 stycznia 2024 roku w warszawskim klubie Proxima. Delain, znany z łączenia ciężkiego brzmienia z symfoniczną elegancją, obiecuje dostarczyć fanom niezapomnianych wrażeń muzycznych. Bilety na ten wyjątkowy występ są już dostępne w sprzedaży.

Zespół Delain, uwielbiany na całym świecie za swoje emocjonalne melodie i potężne riffy, zaprasza na wieczór pełen dynamicznych i lirycznych kompozycji. To idealna okazja, aby doświadczyć ich niepowtarzalnego stylu na żywo.

Nie przegap tej wyjątkowej szansy na uczestnictwo w koncercie Delain. Zapraszamy do zakupu biletów i dołączenia do nas na niezapomniany wieczór pełen symfonicznych dźwięków metalu.

Koncert zespołu Delain odbędzie się 26 stycznia 2024 roku w klubie Proxima w Warszawie, a bilety na to wydarzenie kupicie pod linkiem: https://winiarybookings.pl/wydarzenie/delain-warszawa/styczen-2024.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *