Deströyer 666 zagra trzy koncerty w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Deströyer 666 zagra trzy koncerty w Polsce. Jeźdźcy apokalipsy z Antypodów zagrają w Krakowie, Warszawie i Poznaniu w ramach trasy „Never Surrender Tour”!

“Śmierć obserwuje bezgłośnie” – śpiewał K.K. Warslut w numerze “Traitor”, ale w przypadku Deströyer 666 to nie do końca prawda. Ich plugawy black/thrashowy rydwan zasuwa prędko, robiąc przy tym mnóstwo hałasu, zwłaszcza na tegorocznym “Never Surrender”. Zespół wystąpi w Polsce kolejno: 14 marca w Krakowie15 marca w Warszawie i 16 marca w Poznaniu.

DESTRÖYER 666 (Australia) death metal, thrash metal:

Lata się mijają, trendy w metalu zmieniają się nieustannie, a Deströyer 666 jak robił swoje, tak robi swoje. I to już od ponad dwóch dekad. Australijczycy przewodzeni przez charyzmatycznego, zakochanego w diable K.K. Warsluta nie schodzą z obranego kursu. Wartość ich muzyki konstytuuje przeładowany furią black metal, zamaszystość heavymetalowej wzniosłej melodii i intensywność thrash metalu. Co więcej grupa nie traci pomysłów na wynajdywanie nowych smaczków w swoich oblatanych patentach. Na tegorocznym “Never Surrender” formacja w ogóle nie traci impetu. Jej muzyka wciąż świetnie służy do uderzenia na niebiańskie wrota i wygrażania wszystkim świętym, a jednocześnie przechyla się ku rock’n’rollowi bliżej niż wcześniej. Niszczyciele z Australii nie tracą energii. Z czasem wręcz jej im przybywa.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

Wystąpi:
DESTRÖYER 666

Kiedy: 14 marca (wtorek) 2023
Gdzie: Kraków @ Kamienna12, ul. Kamienna 12
Bilety: 79 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 15 marca (środa) 2023
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
Bilety: 79 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 16 marca (czwartek) 2023
Gdzie: Poznań @ U Bazyla, ul. Norwida 18a
Bilety: 79 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out ProductionsBilety na koncerty są już dostępne na:
SKLEP KNOCK OUT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *