Devin Townsend wystąpił w Rock City. Zobacz zdjęcia z koncertu w Nottingham

Rewelacyjny Devin Townsend wystąpił w zeszłą sobotę w sławnym Rock City w Nottingham. Mamy dla Was galerię z koncertu

Kanadyjski artysta Devin Townsend wystąpił w zeszłą sobotę (1 kwietnia) w brytyjskim klubie Rock City w Nottingham. Na rozgrzewkę zagrał norweski Fixation oraz francuski Klone. To był świetny wieczór przepełniony pozytywnymi wibracjami. Klub szybko zapełnił się fanami głodnymi muzycznych emocji, bo każdy, kto zna twórczość Devina wie, że gość daje z siebie wszystko na scenie. Tym razem nie było inaczej. Sprawdźcie galerię zdjęć z tego wydarzenia, którą dla Was przygotowaliśmy.

Fixation

Fixation to norweski zespół, składający się z młodych muzyków. Pełen energii i wigoru porwał publiczność do zabawy. Ich muzyka nie jest łatwa do przypisania jednemu gatunkowi. Sam zespół opisuje swoją twórczość jako rollercoaster melancholijnej agresji. Chłopaki czerpią garściami z takich gatunków jak metalcore, przeplatając w międzyczasie post metal z elementami elektroniki. Na scenie prezentują się wyśmienicie.

Klone

Francuski Klone pojawił się na scenie jako drugi. Ich muzyka przypadnie fanom takich gatunków jak progresywny rock, alt rock z elementami metalu. Spokojne melodyjne aranżacje z mocnym wokalem. Ten zespół był znacznie spokojniejszy niż poprzednicy. Swoją muzyką grupa wprowadziła publiczność w trans. Klone wydał w lutym tego roku album pod tytułem „Meanwhile” i to właśnie nad prezentacją utworów z tego wydawnictwa Panowie skupili się tego wieczoru.

Devin Townsend

Kiedy atmosfera w klubie rozgrzała się do granic możliwości, a Rock City pękało w szwach, na scenę wkroczył sam on- Devin Townsend ze swoją ekipą. Ten niesamowicie zdolny, ale również skromny artysta potrafi zdobyć serca publiczności w mgnieniu oka. Devin tym razem zaprezentował akustyczny set i skupił się nad jego ostatnim wydawnictwem „Lightwork”. Ten album jest doskonałą formą relaksu. Niesamowicie wpada w ucho. Słucha się go z ogromną przyjemnością od pierwszych sekund aż do samego końca. Na koncercie nie było inaczej. Artysta tryskał pozytywną energią, często zagadywał do publiczności oraz pozwolił sobie na żarty. Jego muzyka wprawiła w świetny nastrój każdego, kto był obecny na koncercie. Cała sala bujała się do melodyjnych utworów. Wśród publiczności znalazł się również śmiałek, który oświadczył się swojej wybrance podczas show. Moim zdaniem twórczość Devina jest tak różnorodna, że każdy fan muzyki, może śmiało znaleźć coś dla siebie. Bardzo gorąco polecam tego artystę na żywo. Istny majstersztyk.

Devin Townsend- koncert z Bloodstock Festival 2021

Dla tych, którzy chcą, choć na chwile poczuć się jak na koncercie Devina, polecamy świetny koncert z festiwalu Bloodstock w 2021 roku. Artysta totalnie zasłużył na miano head linera tej imprezy. Takich koncertów się nie zapomina. Cały koncert możecie zobaczyć na YouTube.

Devin Townsend – Bloodstock 2021

One thought on “Devin Townsend wystąpił w Rock City. Zobacz zdjęcia z koncertu w Nottingham

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *