Devin Townsend zapowiada przerwę w koncertowaniu. Jaki jest powód tej decyzji?

Artysta Devin Townsend zapowiada kilkuletnią przerwę w koncertowaniu. Jaki jest powód tej decyzji? Muzyk wyjaśnia w wywiadzie.

Devin Townsend to niezwykle utalentowany na wielu płaszczyznach muzyk. Jego kreatywność i podejście do muzyki zachwyca fanów na całym świecie. Devin jest znany z wielu projektów. Ma na swoim koncie spory dorobek artystyczny. Nie jeden fan muzyki, który miał okazję widzieć jego występ na żywo, został oczarowany i zahipnotyzowany szczerością i bezpośredniością artysty. Każdy z występów muzyka jest absolutnie prawdziwy. Nie ważne, czy mamy do czynienia z małym klubem, czy wyprzedanym festiwalem.

Devin Townsend zapowiada przerwę w koncertowaniu.

Devin Townsend ogłosił, że zrobi sobie przerwę od koncertów. Muzyk aktualnie jest w trasie z Dream Theater i Animals as Leaders, ale już teraz wspomina o tym, że chciałby odpocząć. W wywiadzie dla The Rockman Power Hour Devin powiedział, że chciałby odpocząć od trasy, aby skupić się na nowym materiale.

„Tak jak powiedziałem wcześniej, żeby nie zaprzeczyć sobie samemu, że po kolejnej dawce koncertowania zjadę z trasy na kilka lat. I nie dlatego, że nie chcę ponownie koncertować; po prostu mam jeden projekt na uwadze. Teraz zamierzam pisać, to jest to, na czym chcę się skupić. Od wczesnych lat 2000, nie miałem wystarczająco dużo czasu, żeby skupić się na tym projekcie.

To cykl, w który wpadliśmy przed pandemią: nagrywanie- trasa, nagrywanie- trasa, nagrywanie- trasa. I aby tego dokonać, musiałem trochę się zmusić. Chociaż byłem zadowolony z większości tego, co zrobiłem w przeciągu ostatnich 15 lat. Musiałem powiedzieć stanowczo: „Musimy mieć płytę. Więc musisz pisać”. I znowu, z większości rezultatów byłem zadowolony z materiału, ale chcę iść dalej, naprawdę chcę spróbować czegoś nowego i pozwolić sobie na luksus tworzenia tak, jak kiedyś. Teraz pracuję nad czymś naprawdę fajnym i uważam, że ten projekt jest warty większej uwagi”.

Miejmy nadzieję, że Devin znajdzie czas i komfort do pracy nad nowym materiałem. Nawet jeśli będzie to trwało kilka lat. Doskonale wiemy, że Pan Townsend to solidna spółka. Na pewno jakość nowego wydawnictwa i ogrom włożonego talentu artysty odpłaci nam wszystkie te lata bez możliwości oglądania muzyka na scenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *