Diablery w Polsce. Pochodzący z Aten w Grecji zespół zagrał we Wrocławiu [ZDJĘCIA]

Pierwsze polskie koncerty dla greckich black metalowców z Diablery, promowały najnowszy album „Candles”. Zobaczcie zdjęcia z koncertu we Wrocławiu!

Grecki kwartet Diablery wydał „Candles” 17 grudnia 2021 pod szyldem wytwórni Saturnal Records. Materiał nagrano w Sound Majesty Studio, Void Of Cosmos Productions oraz D Studio. Za produkcję, miksy oraz mastering odpowiadał Setesh z Void Of Cosmos Productions. Okładkę, layout oraz zdjęcia wykonał Hextek Design. Z tym właśnie wydawnictwem grupa przyjechała do Polski.

Diablery w Polsce

Pochodzący z Aten w Grecji Diablery zespół powstał w 2008 roku, a głównymi członkami zespołu byli gitarzysta Nimerius i wokalista/gitarzysta Setesh. Po prawie dekadzie niepokojów i zmian skład ugruntował się dzięki dodatkom basisty XII i perkusisty Merenhora. Dwa lata po ich narodzinach Diablery nagrali demo/EP „The Catharsis”, które zostało później ponownie nagrane w 2011 roku jako „The Eye” EP.

W 2014 roku grupa zadebiutowała albumem „Architect”, który został zmiksowany i zmasterowany przez Borge’a Finstada w Toproom Studio. W 2017 roku światło dzienne ujrzała EP „Entropy”, która został zmiksowany i zmasterowany przez Setesha w studiu Void of Cosmos.

Zobacz zdjęcia z koncertu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *