Diana Krall wystąpi w Warszawie [DATA,MIEJSCE,BILETY]

Kanadyjska ikona jazzu powraca do Polski!

Nikomu, kto przepada za jazzem nie trzeba przedstawiać Diany Krall. Artystka zasłynęła lata temu za sprawą przełomowego wydawnictwa “All For You” i wciąż utrzymuje bardzo wysoką formę, a promowany przez nią album “This Dream Of You” z 2020 roku tylko to podkreśla. Będzie można przekonać się o tym podczas koncertu artystki nad Wisłą już 9 maja 2023 roku.

Bilety na koncert Diany Krall trafią do sprzedaży w najbliższy piątek, 21 października (10:00) na: eBILET (druki kolekcjonerskie)

DIANA KRALL (Kanada) jazz:

Diana Krall już od dawna ma wybudowany pomnik ze spiżu w zatłoczonym jazzowym światku. Jej delikatny głos w połączeniu z aranżacyjną zmyślnością i wyobraźnią to pierwiastki właściwie nie do podrobienia, bo kto inny mógłby wykazać się tak intymną i ostrożną interpretacją jazzowych standardów, jak nie ona? 

Album “This Dream of You” z 2020 roku pokazuje, że jej niezmienna formuła w dalszym ciągu działa jak perfekcyjnie naoliwiona maszyna. Nie tak prosto stale przeskakiwać zawieszane coraz wyżej poprzeczki, gdy trzeba wykrzesać z siebie maksimum emocji, ale kanadyjska artystka robi to z taką łatwością, że wszyscy jej zazdrościmy. Pozazdrościcie i wy, jak już doświadczycie tego na żywo.

– FACEBOOK
 YOUTUBE
– INSTAGRAM


Wystąpi:
DIANA KRALL (Kanada) jazz

Kiedy: 9 maja (wtorek) 2023
Gdzie: Warszawa @ COS Torwar, ul. Łazienkowska 6A
Bilety: 299/499 zł – przedsprzedaż, 320/520 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety będą dostępne od 21 października (10:00) na:
– eBILET (druki kolekcjonerskie)


Zaprasza
Knock Out Productions

 WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *