Die Antwoord ogłaszają europejską trasę “REANIMATED Tour 2024”!

Zespół DIE ANTWOORD w 2019 roku zrobił sobie długą przerwę od koncertowania po świecie, aby ponownie skupić się na tym, co kochają robić najbardziej: muzyce i sztuce. Już w kwietniu wystąpią w warszawskiej Stodole.

Nie będzie to tylko kilka występów na żywo, podczas których po raz kolejny zdasz sobie sprawę, że utwory takie jak: „I Fink U Freeky”, „Baby’s On Fire” czy „Ugly Boy” to niewiarygodnie, rozsadzające mózg raverapowe klasyki.

Die Antwoord powracają po długiej przerwie w branży muzycznej i właśnie ogłosili na swojej stronie na Facebooku nadchodzącą trasę koncertową w 2024 roku. Trasa koncertowa obejmie według doniesień zespół przez UE i Wielką Brytanię, w tym takie miejsca jak Polska, Węgry, Włochy i Francja.

Zespół w skład którego wchodzą raperzy Watkin Tudor „Ninja” Jones, Anri „Yolandi Visser” du Toit, HITEK5000 i Lil2Hood,opublikował zwiastun swojego nowego filmu dokumentalnego zatytułowanego „ZEF The Story of Die Antwoord”, który został wyprodukowany i wyreżyserowany przez południowoafrykańskiego filmowca Jona Daya. Sztuka przedstawiona w filmie została stworzona przez południowoafrykańskiego artystę Rogera Ballena, którego prace miały kluczowy wpływ na estetykę wczesnych teledysków i nagrań Die Antwoord. Narratorką dokumentu jest Sixteen Jones, córka założycieli zespołu.

Die Antwoord zapowiedzieli również swój szósty album: będzie nosił tytuł „UIT DE HEMEL GEVALLEN” i zostanie wydany w 2024 roku.

DIE ANTWOORD ogłaszają “REANIMATED EU/UK Tour 2024”!

08.04.2024 klub Stodoła, Warszawa
Bilety w sprzedaży na www.LiveNation.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *